Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

RAD Studio XE8. Připravené pro vývoj rozsáhlých podnikových řešení s širokou propojitelnostíZaváděcí sleva 10% na produkty XE8Technologie majáčků (beacons) umožňuje jednoduše propojit informační obsah s údaji, které majáčky pravidelně vysílají. Přiblíží-li se majáček a mobilní telefon či tablet na určenou vzdálenost, lze získat identifikátor majáčku a zobrazit uživateli informace, které se k němu pojí.Rychlá a bezpečná zabudovatelná databáze pro více zařízení.

Vítáme Vás na stránkách českého a slovenského zastoupení společnosti Embarcadero Technologies Inc., která vybavuje vývojáře aplikací a profesionály v oboru správy dat nástroji pro návrh, tvorbu a provoz aplikací a databází v heterogenních informatických prostředích. Devadesát ze sta největších společností v USA a aktivní komunita vice než tří miliónů uživatelů na celém světě se spoléhá na oceňované produkty Embarcadero, které jim pomáhají zvyšovat produktivitu, optimalizovat náklady, zjednodušovat přijímání změn, zajišťovat shody s normami a zrychlovat vývoj a inovace. Najdete zde informace o produktech a můžete zde produkty zároveň i nakupovat.Sledujte novinky u Embarcadero CZ+SK na Facebooku

vybíráme z našeho obchodu...

RAD Studio XE8 Architect
Delphi XE8 Enterprise
Delphi XE8 Architect
RAD Studio XE8 Architect tipDelphi XE8 Enterprise Delphi XE8 Architect
140 100 Kč S předplatným: 193 500 Kč 77 800 Kč S předplatným: 107 500 Kč 124 500 Kč S předplatným: 172 000 Kč

Aktuálně: nové RAD Studio XE8

IoT

Novinky e-mailem

Máte-li zájem dostávat naše tiskové zprávy, občasný zpravodaj nebo upozornění na aukce, prosíme zadejte zde svou mailovou adresu a zaškrtněte, které z nich chcete dostávat. Své nastavení můžete kdykoli změnit. Stačí zadat svůj email, zaškrtnout ty položky, které si přejete nastavit a odškrtnout položky, jejichž odběr chcete zrušit.
Příspěvky v diskuzích

přehled všech diskuzí

Migrace BDE

Tip

Migrace BDE

Seminář zaměřený na údržbu či modernizaci aplikací využívajících Borland Database Engine.

Novinky

RAD Studio 2015 Roadmap

Plán dalšího vývoje produktů RAD Studio, Delphi, C++Builder a Appmethod pro rok 2015.

úterý, 3. března 2015

archiv novinek

Aktuality Embt.biz

Tiskové zprávy

AppAnalytics pro XE8

Embarcadero uvádí AppAnalytics, první systém pro analýzu využívání aplikací na stolních, mobilních a nositelných zařízeních.

středa, 6. května 2015

Nové ER/Studio XE7

Nové možnosti ER/Studio XE7 rozšiřují viditelnost dat informatikům a obchodním profesionálům; přináší správu změn v agilních prostředích a umožňují vyšší úroveň automatizace.

úterý, 28. dubna 2015

Nové RAD Studio XE8

Na trh přichází nové verze produktů Delphi XE8, C++Builder XE8 a RAD Studio XE8. Vývojáři v jazycích Delphi/Object Pascal a C++ mohou obohatit své aplikace o řešení pro mobilní zařízení, cloudy a internet věcí (IoT).

úterý, 7. dubna 2015

ER/Studio vítězí nad ERWin

K podnikům předcházejícím z CA ERWin na ER/Studio se přidává další významný zákazník.

středa, 18. února 2015

Tiskové zprávy

Aukce

Nyní neprobíhá žádná aukce