Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Rychlá a bezpečná zabudovatelná databáze pro více zařízení.

BYOD v podnicích: jak zvládat vývoj aplikací pro více různých zařízení včetně tabletů a chytrých telefonů.Vítáme Vás na stránkách českého a slovenského zastoupení společnosti Embarcadero Technologies Inc., která vybavuje vývojáře aplikací a profesionály v oboru správy dat nástroji pro návrh, tvorbu a provoz aplikací a databází v heterogenních informatických prostředích. Devadesát ze sta největších společností v USA a aktivní komunita vice než tří miliónů uživatelů na celém světě se spoléhá na oceňované produkty Embarcadero, které jim pomáhají zvyšovat produktivitu, optimalizovat náklady, zjednodušovat přijímání změn, zajišťovat shody s normami a zrychlovat vývoj a inovace. Najdete zde informace o produktech a můžete zde produkty zároveň i nakupovat.Sledujte novinky u Embarcadero CZ+SK na Twitteru

vybíráme z našeho obchodu...

Appmethod Business (pronájem)
Delphi XE6 Professional
RAD Studio XE6 Enterprise
Appmethod Business (pronájem) Delphi XE6 Professional tipRAD Studio XE6 Enterprise
24 900 Kč Předplatné nenabízíme 29 000 Kč S předplatným: 39 000 Kč 87 100 Kč S předplatným: 117 000 Kč

Rodina produktů XE6 je v prodeji

Seminář o verzi XE7 bude v pondělí 15.9.2014 v Praze

Novinky e-mailem

Máte-li zájem dostávat naše tiskové zprávy, občasný zpravodaj nebo upozornění na aukce, prosíme zadejte zde svou mailovou adresu a zaškrtněte, které z nich chcete dostávat. Své nastavení můžete kdykoli změnit. Stačí zadat svůj email, zaškrtnout ty položky, které si přejete nastavit a odškrtnout položky, jejichž odběr chcete zrušit.
Příspěvky v diskuzích

přehled všech diskuzí

Program pro partnery

Tip

Staňte se partnerem pro prodej InterBase s vašimi aplikacemi. Získejte výhodné ceny na základě partnerské smlouvy. Cena licence InterBase se bude odvíjet od ceny vaší aplikace.

Novinky

Software, bez kterého se neobejdete.

Obsáhlé přílohy portálů BusinessIT a OnBusiness se věnují podnikovým aplikacím a užitečnému software.

úterý, 15. července 2014

Projekt rozdělení Borland s.r.o.

Společnost Borland s.r.o. plánuje odštěpit novou společnost s názvem "Embt.biz", která bude nadále zastupovat společnost Embarcadero technologies v ČR a SR. Svolává na 12.8.2014 valnou hromadu akcionářů.

pondělí, 30. června 2014

Co je Appmethod?


čtvrtek, 10. dubna 2014

Teradata Universe

TULogo
Společnost Embarcadero se zúčastnila konference Teradata Universe 2014.

středa, 9. dubna 2014

archiv novinek

Tiskové zprávy

Nové vydání nástroje Appmethod

Poslední vydání nástroje Appmethod nyní obsahuje i edici "navždy zdarma", kterou vývojáři mohou použít pro tvorbu aplikací pro telefony Android v jazyce C++

čtvrtek, 19. června 2014

RAD Studio XE6

RAD Studio XE6 umožní vývojářům modernizovat aplikace pro Windows XP a rozšířit jejich záběr i na mobilní a nositelná zařízení.

úterý, 15. dubna 2014

Nový produkt Appmethod

Appmethod je plně vybavený nástroj pro vývoj aplikací s využitím hotových komponent, navržený pro vývojáře a podniky hledající možnosti rychle vytvářet aplikace pro mnoho různých zařízení stolních i mobilních.

úterý, 18. března 2014

Tiskové zprávy

Aukce

Nyní neprobíhá žádná aukce