Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

RAD Studio XE8. Připravené pro vývoj rozsáhlých podnikových řešení s širokou propojitelnostíTechnologie majáčků (beacons) umožňuje jednoduše propojit informační obsah s údaji, které majáčky pravidelně vysílají. Přiblíží-li se majáček a mobilní telefon či tablet na určenou vzdálenost, lze získat identifikátor majáčku a zobrazit uživateli informace, které se k němu pojí.Rychlá a bezpečná zabudovatelná databáze pro více zařízení.

Vítáme Vás na stránkách českého a slovenského zastoupení společnosti Embarcadero Technologies Inc., která vybavuje vývojáře aplikací a profesionály v oboru správy dat nástroji pro návrh, tvorbu a provoz aplikací a databází v heterogenních informatických prostředích. Devadesát ze sta největších společností v USA a aktivní komunita vice než tří miliónů uživatelů na celém světě se spoléhá na oceňované produkty Embarcadero, které jim pomáhají zvyšovat produktivitu, optimalizovat náklady, zjednodušovat přijímání změn, zajišťovat shody s normami a zrychlovat vývoj a inovace. Najdete zde informace o produktech a můžete zde produkty zároveň i nakupovat.Sledujte novinky u Embarcadero CZ+SK na Facebooku

vybíráme z našeho obchodu...

InterBase XE7 To-Go
Delphi XE8 Professional
RAD Studio XE8 Professional
InterBase XE7 To-Go Delphi XE8 Professional RAD Studio XE8 Professional
2 100 Kč S předplatným: 2 800 Kč 34 500 Kč S předplatným: 46 400 Kč 62 300 Kč S předplatným: 83 700 Kč

Aktuálně: nové RAD Studio XE8

IoT

Novinky e-mailem

Máte-li zájem dostávat naše tiskové zprávy, občasný zpravodaj nebo upozornění na aukce, prosíme zadejte zde svou mailovou adresu a zaškrtněte, které z nich chcete dostávat. Své nastavení můžete kdykoli změnit. Stačí zadat svůj email, zaškrtnout ty položky, které si přejete nastavit a odškrtnout položky, jejichž odběr chcete zrušit.
Příspěvky v diskuzích

přehled všech diskuzí

Novinky

RAD Studio 2015 Roadmap

Plán dalšího vývoje produktů RAD Studio, Delphi, C++Builder a Appmethod pro rok 2015.

úterý, 3. března 2015

archiv novinek

Aktuality Embt.biz

Tiskové zprávy

Sensorberg beacons

Společnost Embt.biz doplňuje nabídku pro vývojáře mobilních aplikací a přináší na trh čidla přiblížení (majáčky) společnosti Sensorberg.

středa, 27. května 2015

AppAnalytics pro XE8

Embarcadero uvádí AppAnalytics, první systém pro analýzu využívání aplikací na stolních, mobilních a nositelných zařízeních.

středa, 6. května 2015

Nové ER/Studio XE7

Nové možnosti ER/Studio XE7 rozšiřují viditelnost dat informatikům a obchodním profesionálům; přináší správu změn v agilních prostředích a umožňují vyšší úroveň automatizace.

úterý, 28. dubna 2015

Nové RAD Studio XE8

Na trh přichází nové verze produktů Delphi XE8, C++Builder XE8 a RAD Studio XE8. Vývojáři v jazycích Delphi/Object Pascal a C++ mohou obohatit své aplikace o řešení pro mobilní zařízení, cloudy a internet věcí (IoT).

úterý, 7. dubna 2015

Tiskové zprávy

Aukce

Nyní neprobíhá žádná aukce