Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Nové RAD Studio 10.1 Berlin v prodeji!InstallAware je pokročilý nástroj pro tvorbu bohatých, ultra-rychlých instalací pro operační systém Windows.Je vysoce přizpůsobitelný a významně snižuje nároky na kódování, síťovou komunikaci a technickou podporu.Akční nabídka InterBase do 31.12.2016

Vítáme Vás na stránkách českého a slovenského zastoupení společnosti Embarcadero Technologies Inc., která vybavuje vývojáře aplikací a profesionály v oboru správy dat nástroji pro návrh, tvorbu a provoz aplikací a databází v heterogenních informatických prostředích. Devadesát ze sta největších společností v USA a aktivní komunita vice než tří miliónů uživatelů na celém světě se spoléhá na oceňované produkty Embarcadero, které jim pomáhají zvyšovat produktivitu, optimalizovat náklady, zjednodušovat přijímání změn, zajišťovat shody s normami a zrychlovat vývoj a inovace. Najdete zde informace o produktech a můžete zde produkty zároveň i nakupovat.Sledujte novinky u Embarcadero CZ+SK na Facebooku

vybíráme z našeho obchodu...

InterBase XE7 To-Go
InterBase XE7 Server
InstallAware Studio X5
InterBase XE7 To-Go tipInterBase XE7 Server InstallAware Studio X5
2 100 Kč S předplatným: 2 800 Kč 6 900 Kč S předplatným: 11 700 Kč 49 000 Kč S předplatným: 62 000 Kč

RAD Studio 10.1 Berlin: články, webové semináře, recenze a mimořádné nabídky

Plán rozvoje

recenze

IoT

Zveme vás na sérii zdarma dostupných webových seminářů s technickými experty společnosti Embarcadero.

Seminář " Kešování a "mobilizace" vašich dat s InterBase ToGo", čtvrtek 27.10.2016, od 15:00 a 20:00.

Přesun dat na notebook, tablet nebo chytrý telefon je dobrým způsobem jak snížit náklady na datové přenosy a zvýšit výkon aplikací. Jenže práce se vzdálenými daty přináší jiné problémy spojené s jejich udržováním v aktuálním stavu a se zajištěním bezpečnosti. To u vývojářů vzbuzuje dojem, že s tím je příliš práce na to, aby se tím někdo zabýval.
Během toho semináře vám tým Embarcadero vysvětlí, jak InterBase ToGo bezpečně spravuje data na vzdálených zařízeních (notebooky, mobily a tablety) a jak oceňovaná vlastnost Change Views dokáže významně omezit přenosy dat a náklady na vývoj. Change Views nabízí snadno zabudovatelné sledování na úrovni položek a je odpovědí na otázku "Jak udržím svá data aktuální". Vývojáři se pak mohou věnovat zrychlování aplikací a udržovat ty nejnižší provozní náklady. Zhruba hodinový seminář je v angličtině.

Novinky e-mailem

Máte-li zájem dostávat naše tiskové zprávy, občasný zpravodaj nebo upozornění na aukce, prosíme zadejte zde svou mailovou adresu a zaškrtněte, které z nich chcete dostávat. Své nastavení můžete kdykoli změnit. Stačí zadat svůj email, zaškrtnout ty položky, které si přejete nastavit a odškrtnout položky, jejichž odběr chcete zrušit.
Příspěvky v diskuzích

přehled všech diskuzí

Novinky

Zpravodaj Embt.biz 9/2016

Krátké zprávy, novinky, zajímavosti a obchodní nabídky společnosti embt.biz pro devátý měsíc roku 2016.

pondělí, 19. září 2016

Tři webové semináře

Tři důležité webové semináře dostupné zdarma: případové studie a zajímavé aplikace, popis výhod prémií dostupných pro nákupy do 30.9.2106 a podpora Windows Anniversary Update v RAD Studiu 10.1 Berlin.

úterý, 13. září 2016

Nastartujte svou kariéru s Delphi!

Pokud chcete začít s vývojem aplikací v Delphi, nabízíme vývojové prostředí a výukový kurz ZDARMA!

úterý, 23. srpna 2016

archiv novinek

Aktuality Embt.biz

Tiskové zprávy

Verze Starter zdarma a Update 1+2

Embarcadero oznamuje podporu Windows 10 Anniversary Update a nabízí vývojářské nástroje Delphi a C++Builder v edici Starter zdarma.

úterý, 20. září 2016

Dárek pro školy

Embarcadero začíná zdarma nabízet nástroje pro vývoj aplikací školám a studentům.

pátek, 26. srpna 2016

InstallAware X5

Nová verze InstallAware vytváří instalační balíčky APPX pro aplikace Win32, Win64 a .NET pro použití v prostředí UWP.

středa, 10. srpna 2016

Tiskové zprávy

Aukce

Nyní neprobíhá žádná aukce