Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Nové RAD Studio 10.1 Berlin v prodeji!InstallAware je pokročilý nástroj pro tvorbu bohatých, ultra-rychlých instalací pro operační systém Windows.Je vysoce přizpůsobitelný a významně snižuje nároky na kódování, síťovou komunikaci a technickou podporu.Akční nabídka InterBase do 31.12.2016

Vítáme Vás na stránkách českého a slovenského zastoupení společnosti Embarcadero Technologies Inc., která vybavuje vývojáře aplikací a profesionály v oboru správy dat nástroji pro návrh, tvorbu a provoz aplikací a databází v heterogenních informatických prostředích. Devadesát ze sta největších společností v USA a aktivní komunita vice než tří miliónů uživatelů na celém světě se spoléhá na oceňované produkty Embarcadero, které jim pomáhají zvyšovat produktivitu, optimalizovat náklady, zjednodušovat přijímání změn, zajišťovat shody s normami a zrychlovat vývoj a inovace. Najdete zde informace o produktech a můžete zde produkty zároveň i nakupovat.Sledujte novinky u Embarcadero CZ+SK na Facebooku

vybíráme z našeho obchodu...

Delphi 10.1 Berlin Architect
RAD Studio 10.1 Berlin Architect
InstallAware Express X5
tipDelphi 10.1 Berlin Architect tipRAD Studio 10.1 Berlin Architect tipInstallAware Express X5
177 200 Kč Předplatné nenabízíme 199 400 Kč Předplatné nenabízíme 12 300 Kč Předplatné nenabízíme

RAD Studio 10.1 Berlin: články, webové semináře, recenze a mimořádné nabídky

Plán rozvoje

recenze

IoT

Zveme vás na sérii zdarma dostupných webových seminářů s technickými experty společnosti Embarcadero.

Seminář " Kešování a "mobilizace" vašich dat s InterBase ToGo", čtvrtek 27.10.2016, od 15:00 a 20:00.

Přesun dat na notebook, tablet nebo chytrý telefon je dobrým způsobem jak snížit náklady na datové přenosy a zvýšit výkon aplikací. Jenže práce se vzdálenými daty přináší jiné problémy spojené s jejich udržováním v aktuálním stavu a se zajištěním bezpečnosti. To u vývojářů vzbuzuje dojem, že s tím je příliš práce na to, aby se tím někdo zabýval.
Během toho semináře vám tým Embarcadero vysvětlí, jak InterBase ToGo bezpečně spravuje data na vzdálených zařízeních (notebooky, mobily a tablety) a jak oceňovaná vlastnost Change Views dokáže významně omezit přenosy dat a náklady na vývoj. Change Views nabízí snadno zabudovatelné sledování na úrovni položek a je odpovědí na otázku "Jak udržím svá data aktuální". Vývojáři se pak mohou věnovat zrychlování aplikací a udržovat ty nejnižší provozní náklady. Zhruba hodinový seminář je v angličtině.

Novinky e-mailem

Máte-li zájem dostávat naše tiskové zprávy, občasný zpravodaj nebo upozornění na aukce, prosíme zadejte zde svou mailovou adresu a zaškrtněte, které z nich chcete dostávat. Své nastavení můžete kdykoli změnit. Stačí zadat svůj email, zaškrtnout ty položky, které si přejete nastavit a odškrtnout položky, jejichž odběr chcete zrušit.
Příspěvky v diskuzích

přehled všech diskuzí

Novinky

Zpravodaj Embt.biz 9/2016

Krátké zprávy, novinky, zajímavosti a obchodní nabídky společnosti embt.biz pro devátý měsíc roku 2016.

pondělí, 19. září 2016

Tři webové semináře

Tři důležité webové semináře dostupné zdarma: případové studie a zajímavé aplikace, popis výhod prémií dostupných pro nákupy do 30.9.2106 a podpora Windows Anniversary Update v RAD Studiu 10.1 Berlin.

úterý, 13. září 2016

Nastartujte svou kariéru s Delphi!

Pokud chcete začít s vývojem aplikací v Delphi, nabízíme vývojové prostředí a výukový kurz ZDARMA!

úterý, 23. srpna 2016

archiv novinek

Aktuality Embt.biz

Tiskové zprávy

Verze Starter zdarma a Update 1+2

Embarcadero oznamuje podporu Windows 10 Anniversary Update a nabízí vývojářské nástroje Delphi a C++Builder v edici Starter zdarma.

úterý, 20. září 2016

Dárek pro školy

Embarcadero začíná zdarma nabízet nástroje pro vývoj aplikací školám a studentům.

pátek, 26. srpna 2016

InstallAware X5

Nová verze InstallAware vytváří instalační balíčky APPX pro aplikace Win32, Win64 a .NET pro použití v prostředí UWP.

středa, 10. srpna 2016

Tiskové zprávy

Aukce

Nyní neprobíhá žádná aukce