Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Hluboký ponor do FireMonkey

SEMINÁŘ ”Hluboký ponor do FireMonkey
Setkání s Davidem Intersimone.
1.11.2011 od 10:00 hodin, hotel Andel's, Stroupežnického 21, Praha 5, Česká republika

Akce již proběhla

Po dvou úspěšných seminářích o převratném RAD Studiu XE2 v Praze a Bratislavě máte další příležitost vidět tento produkt živě v akci. A navíc tentokrát je přednášejícím populární David Intersimone, známý spíše jako "David I", viceprezident pro vztahy s vývojáři a "hlavní kazatel"; výborný a vždy dobře připravený lektor, navíc z nejvyššího vedení společnosti Embarcadero … a ještě ke všemu hovořící našemu necvičenému uchu dokonale srozumitelnou angličtinou. David je veteránem IT a v Praze již přednášel mnohokrát. Úplně poprvé to bylo v roce 1993 při uvedení nástroje Turbo Pascal 6.0 na trh. Kdo jej viděl přednášet, dobře ví, že David své posluchače vždy umí zaujmout.

David krátce uvede vlastnosti sady nástrojů RAD Studio XE2, ale většinu času se bude věnovat vlastnostem aplikační platformy FireMonkey, se kterou dokážete vytvořit pomocí Delphi nebo C++Builderu vizuálně neobyčejné obchodní aplikace s dvou a třírozměrnou grafikou pro Windows, Mac a iOS. Tyto aplikace jsou rychlejší, vizuálně působivější a propojitelnější díky výkonu nativního kódu využívajícího grafického procesoru. David je osobou, která je nejblíže vývojovým týmům a je s nimi v denním styku. Má tedy ty nejčerstvější a svým způsobem i nejpovolanější informace o nástrojích a může vás seznámit i se zásadními aktualitami.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Dalo nám dost práce získat Davida pro tuto prezentaci v Praze a tato šance se nemusí jen tak opakovat. Přijďte se sami přesvědčit o tom, co pro vaše aplikace může udělat nová platforma FireMonkey!

Seminář se bude konat v úterý dne 1.11.2011 v pražském hotelu Andel's, registrace začne v 9:00 hodin. Přednáška začne přesně v 10:00 hodin a skončí nejpozději v 16 hodin. Vstup je zdarma, podmínkou je však předchozí registrace. Během semináře se bude podávat malé občerstvení.

David I bude přednášet v angličtině; jeho přednáška nebude tlumočena do češtiny.

Účast si zajistíte včasným vyplněním registračního formuláře; odkaz na formulář najdete hned pod nadpisem této stránky. Pokud by nastal nějaký problém s registračním formulářem, svou přihlášku můžete v havarijní situaci poslat e-mailem na adresu marketing@embt.cz; do přihlášky, prosíme, uveďte alespoň jméno, příjmení, titul, název a adresu zaměstnavatele, vaši pozici v zaměstnání, váš telefon, fax a e-mail. Budeme však radši, když použijete registrační formulář online.

Prosíme, registrujte se ještě dnes, počet míst je konečný a přednáškový sál má tentokrát jen 126 míst. Jakmile dosáhne počet přihlášených účastníků stanovenou mez, registrace okamžitě ukončíme. Registrace online bude normálně ukončena v pondělí 31.10.2011 v 7:00 hodin ráno. Po tomto okamžiku již nemůžeme přijetí přihlášky na seminář zaručit.