Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Zpravodaj Embt.biz 9/2016

pondělí, 19. září 2016

 

 

ZPRAVODAJ 9/2016

Krátké zprávy, novinky, zajímavosti a obchodní nabídky pro devátý měsíc roku 2016.
Možnost nákupu licencí s mobilním balíčkem ZDARMA prodloužena do 30. 9. 2016. Nyní navíc s 10% slevou!
Při nákupu licencí vývojových nástrojů Delphi, C++Builder či RAD Studio v edici Professional a vyšší ušetříte do konce září 10%. Současně byla do 30. 9. 2016 prodloužena akce, v rámci které je k licencím Delphi a C++Builder Professional bezplatně dodáváno rozšíření pro vývoj mobilních aplikací. Úplné informace o aktuálních nabídkách naleznete zde.
Podpora vzdělávání: Vývojové nástroje společnosti Embarcadero jsou nově pro školy zdarma!
Společnost Embarcadero poskytne školám a univerzitám vybrané vývojářské nástroje zcela zdarma. Nástroje jsou dodávány ve formě standardního balíčku síťových licencí pro školní počítačové učebny s možností poskytnout rovněž zdarma licence studentům i pro použití na jejich domácích počítačích. Úplné podmínky zde.
Trápí Vás údržba starších projektů? Pak i pro Vás spustilo Embarcadero "Migration and Upgrade Center".
Údržba starších projektů je nevděčná a nákladná. S rostoucím počtem instalací Windows 10 roste tlak na modernizaci starších aplikací. S čím je třeba se vyrovnat a jak na to? Všechny důležité informace a návody naleznete nyní na jediném místě! Kde? Zde!
Pro předplatitele byl uvolněn Update 1 pro Delphi a C++Builder 10.1 Berlin.
Kromě oprav přináší tato očekávaná aktualizace i řadu vylepšení v oblasti multiplatformního vývoje. Jedná se především o širší podporu vykreslování ovládacích prvků za pomoci cílových operačních systémů nebo další usnadnění uživatelských úprav oblíbené komponenty ListView.
C++Builder a Delphi Starter i nadále zdarma!
V rámci popularizace vývojových nástrojů společnosti Embarcadero byly pro začínající vývojáře uvolněny bezplatně ke stažení Delphi a C++Builder 10.1 Berlin Starter edition. Pro velký zájem byla nabídka prodloužena na neurčito. Velmi úspěšné byly i doprovodné webináře "BootCamp". Všechny přednášky k Delphi nebo C++Builderu si nyní můžete pustit ze záznamu.
Microsoft Windows 10 Anniversary Update
Windows 10 Anniversary Update přináší mimo jiné také podporu projektu Centennial. Vývojářům se tak otevírá možnost převést existující aplikace pro Windows na UWP (Universal Windows Platform) a v budoucnu je nabízet prostřednictvím aplikačního obchodu Windows 10. Více informací o možnostech vývoje pro UWP Vám poskytne specializovaný webinář, který proběhne 22. 9. 2016 od 15:00. Webinář je přístupný zdarma, stačí se pouze registrovat.
Novinky EMBT.BIZ na Twitteru
Pokud máte zájem dozvědět se všechny novinky společnosti Embt.biz tak rychle, jak je jen možné, můžete se přihlásit k odběru tweetů @Embt_cz.
Embt.biz s.r.o.
Zastoupení Embarcadero pro ČR a SR
Belgická 15, 120 00 Praha 2, Czech republic
Tel: +420 226 201 960