Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Zpravodaj Embt.biz Podzim 2016

středa, 16. listopadu 2016

 

 

ZPRAVODAJ PODZIM 2016

Krátké zprávy, novinky, zajímavosti a obchodní nabídky pro podzim roku 2016.

10.1 Berlin Update 2 - Anniversary Edition
K dispozici je dlouho očekávaná aktualizace pro Delphi a C++Builder 10.1 Berlin. V pořadí již druhý 'Update' přináší řadu zajímavých novinek, viz článek Radka Červinky na delphi.cz. Najdete v něm nové i vylepšené komponenty pro operační systémy Windows 10 Anniversary Edition. Vývojáře mobilních aplikací potěší oficiální podpora systémů iOS 10 a Android 7.0 Nougat. Urychlení návrhu uživatelského rozhraní zajišťují nově přidané šablony pro nejpoužívanější formuláře a editory "QuickEdits". Důležitá je rovněž podpora technologie Desktop Bridge, která otevírá vývojářům přístup do aplikačního obchodu Microsoft Windows 10 Store. Stahovat novou verzi můžete zde.

Slevy až 20% na upgrade!
Spolu s vydáním Update 2 připravila společnost Embarcadero pro zákazníky, kteří si zakoupí upgrade nebo novou licenci vývojových nástrojů Delphi, C++Builder nebo RAD Studio 10.1 Berlin, zajímavé slevy. U edic Professional se jedná o slevu 10 %, u edic Enterprise 15 % a u edic Architect pak 20 %. Upgrade je možno provést z předchozích verzí 10 Seattle, XE8, XE7 nebo XE6. Nabídka se vztahuje na pojmenované, síťové pojmenované a sdílené síťové licence. Akce je platná do 30. 11. 2016. Úplné podmínky najdete zde.
Mobilní balíček ZDARMA pro Delphi a C++Builder Professional
Až do 30. 11. 2016 získáte na edice Professional nejen slevu 10 %, ale i bezplatnou licenci na rozšiřující balíček "Mobile Add-On", který zpřístupňuje vývoj mobilních aplikací pro operační systémy iOS a Android. Spolu s Windows 10 Store, jehož podporu přináší Update 2, tak budete moci využít k šíření svých aplikací všechny tři nejdůležitější obchody s aplikacemi.  Úplné informace o aktuálních nabídkách naleznete zde.
Generální ředitel společnosti Embarcadero v Praze
V pondělí 14. 11. 2016 navštívil české a slovenské zastoupení generální ředitel společnosti Embarcadero pan Atanas Popov u příležitosti vydání "Berlin 10.1 Update 2 - Anniversary Edition". Během zhruba 60minutové prezentace seznámil zástupce významných zákazníků se současným stavem společnosti Embarcadero, s mapou dalšího vývoje klíčových produktů a s plány společnosti Embarcadero do budoucnosti. Následně byly představeny hlavní novinky, které vývojářům Update 2 přináší. Obě prezentace jsou k dispozici ke stažení. Dojmy z návštěvy shrnul pan Marek Weyda ve svém článku pro delphi.cz.
InterBase ToGo pro šíření ZDARMA
Množstevně neomezenou licenci pro nasazení InterBase ToGo platnou až do konce roku 2017 nabízí společnost Embarcadero všem zákazníkům, kteří si do 31. 12. 2016 zakoupí alespoň 50 uživatelů pro InterBase XE7 Server Edition. InterBase ToGo je mimořádně paměťově nenáročný databázový stroj, speciálně uzpůsobený pro zabudování do aplikací pro přenosná zařízení jako jsou tablety nebo chytré telefony. Její největší předností však je vestavěná podpora synchronizace a vysoká úroveň zabezpečení uložených dat. Více informací zde.
Embarcadero Cool Apps
Pochlubte se svou aplikací na stránkách Embarcadero Cool Apps. Společnost Embarcadero nabízí vývojářům možnost představit vytvořené aplikace ostatním uživatelům vývojových nástrojů Embarcadero prostřednictvím nové webové stránky "Cool Apps". Každý měsíc vyberou z nově publikovaných aplikací specialisté a MVP tu nejzajímavější a její autoři získají dárkový šek v hodnotě 500 USD. Aplikace mohou být napsány v Delphi nebo C++Builderu, ať již ve VCL nebo FireMonkey. Rovněž volba cílové platformy je plně na Vás!
Novinky EMBT.BIZ na Twitteru
Pokud máte zájem dozvědět se všechny novinky společnosti Embt.biz tak rychle, jak je jen možné, můžete se přihlásit k odběru tweetů @Embt_cz.
Embt.biz s.r.o.
Zastoupení Embarcadero pro ČR a SR
Belgická 15, 120 00 Praha 2, Czech republic
Tel: +420 226 201 960