Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Zpravodaj Embt.biz 1/2017

pátek, 20. ledna 2017

 


ZPRAVODAJ 1/2017

Krátké zprávy, novinky, zajímavosti a obchodní nabídky pro leden roku 2017.

IoT, Arduino a RAD Studio
Zúčastněte se od 6. 2. do 9. 2. 2017 série bezplatných kurzů, které Vám nastíní možnosti využití rychle rostoucí poptávky po průmyslovém využití IoT. Spojení levného, snadno konfigurovatelného hardware a nativního RAD vývoje v jazycích Object Pascal nebo C++ otevírá prostor pro zcela nový typ aplikací a zajímavý tržní potenciál.

Ušetřete hned v lednu 130 000 Kč!
Chystáte projekt, který vyžaduje integraci podnikových systémů, mobilních zařízení a třeba i IoT zařízení? Pořiďte si do 31. 1. 2017 Delphi, C++Builder nebo  RAD Studio 10. Berlin v edici Architect a my Vám přidáme RAD Server pro neomezený počet uživatelů. Vývojový nástroj navíc získáte s 15% slevou.

Už zbývá jen několik málo dnů!
Do 31. 1. 2017 lze stále zakoupit vývojové nástroje v edicích Enterprise  s 10% slevou. Protože jsou všechny licence dodávány s roční službou údržby verzí a technické podpory, jedná se o ideální příležitost, jak si zajistit jarní vydání vývojového prostředí s podporou vícevrstvé architektury a platformy Linux. Jako bonus získáte také licenci RAD Serveru s 10 uživateli pro nasazení podnikových mobilních nebo IoT řešení.

Nákup InterBase je dvakrát výhodnější
Objednejte si do 31. 1. 2017 novou licenci nebo Upgrade na InterBase Server a získejte od nás navíc stejný počet uživatelských licencí ZDARMA. Nasazení Vašich aplikací s využitím databázového stroje InterBase Server nebylo nikdy výhodnější. Nízké hardwarové nároky, minimální administrace nebo technologie změnových pohledů navíc snižuje následné náklady na provoz!
Novinky EMBT.BIZ na Twitteru
Pokud máte zájem dozvědět se všechny novinky společnosti Embt.biz tak rychle, jak je jen možné, můžete se přihlásit k odběru tweetů @Embt_cz.
Embt.biz s.r.o.
Zastoupení Embarcadero pro ČR a SR
Belgická 15, 120 00 Praha 2, Czech republic
Tel: +420 273 132 190