Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Zpravodaj Embt.biz ÚNOR 2018

pátek, 16. února 2018

 


ZPRAVODAJ ÚNOR 2018

Krátké zprávy, novinky, zajímavosti a obchodní nabídky pro únor roku 2018.

Delphi slaví 23. narozeniny

Ve středu oslavil vývojářský nástroj Delphi své 23. narozeniny. Moc hezky o tom napsal produktový vedoucí pro Delphi, pan Marco Cantù, ve svém článku "Delphi 23 and Delphi 10.2.3".

Zrod Delphi má víceméně stejné datum se vznikem místního zastoupení, tedy naší společnosti Embt.biz s.r.o., která byla původně založena jako Borland s.r.o. V tom roce jsme se začínali učit, jak vést firmu, jak komunikovat se zákazníky, ale – věřte nebo nevěřte – i jak vytvořit běžnou fakturu. Ovšem na konferenci o Delphi přišlo do hotelu Atrium v Praze skoro 1200 platících návštěvníků a do třech týdnů po konferenci se prodalo více než 600 krabic s Delphi 1. To nám tenkrát ohromně pomohlo nastartovat zastoupení pro ČR a SR a za běhu se učit provozovat obchodní firmu.

No vida, a produkt je tu už 23 let. Abychom to mohli řádně oslavit, oznámila společnost Embarcadero mimořádnou slevu 23 procent na veškeré produkty rodiny RAD Studio v téměř všech edicích a baleních. Tato sleva bude platit do 28. 2., takže máte 12 dní na rozmýšlení, kolik licencí zakoupit. Sleva 23% se nevztahuje pouze na upgrade ze starších verzí, takzvané amnestie, ale i zde při nákupu ušetříte.

Připomínáme, že společnost Embarcadero oznámila rozhodnutí s platností od 1.4.2018 přestat pro vývojářské nástroje Delphi, C++Builder a RAD Studio nabízet produkty s označením "upgrade", tedy cenově zvýhodněné verze produktů pro uživatele předchozích verzí. Embarcadero přechází na model dodávání vylepšených verzí produktů formou předplatného. Předplatné lze sjednat pouze spolu s nákupem nové verze, takže se, prosíme, zamyslete nad výhodností nákupu upgrade před 31.3.2018. Po tomto datu už budeme nabízet pouze licence pro nové uživatele. Přechod na nejnovější verzi před tímto datem tedy bude o hodně levnější, protože i na upgrade se nyní během promo akcí vztahují další slevy.

Na obzoru je další update verze 10.2 Tokyo s pořadovým číslem 10.2.3. Dočkáme se jej již brzy. Co bude obsahem tohoto update, který získají všichni s aktivním předplatným zdarma, se píše v článku Sariny DuPont "Exciting RAD Studio Developments in 2018".

Zajímavý článek o modernizaci aplikací napsal ředitel společnosti Embarcadero, pan Atanas Popov. Článek obsahuje řadu námětů, jak vylepšit funkčnost i vzhled starších aplikací pomocí nových verzí vývojářských nástrojů. Na závěr se zmiňuje i o produktivitě programátorské práce. V jiném článku s názvem "Idera, Inc. 2018 Predictions" se věnuje úvahám o trhu vývojářských a testovacích nástrojů pro rok 2018. Z jeho slov se dá usoudit, kam bude společnost v nejbližší době směrovat.

 

Embt.biz s.r.o.
Zastoupení Embarcadero pro ČR a SR
Belgická 15, 120 00 Praha 2, Czech republic
Tel: +420 273 132 190