Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

RAD Studio 10.2 Tokyo PREVIEW

Tokyo

2.3.2017 od 9:00 hodin, Městská knihovna v Praze, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1, ČR

Technická prezentace o tom, co přinese nové Embarcadero RAD Studio, Delphi a C++Builder.


Místo konání: velký sál Městské knihovny v Praze, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1, Česká republika
Datum: čtvrtek 2.3.2017, začátek prezentace v 9:00 hodin, registrace začne v 8:00 hodin.

➽ Registrační formulář najdete zde

Prosíme nezapomeňte po vyplnění formuláře kliknout na tlačítko registrace. Bude Vám doručen potvrzovací e-mail. Pokud nedorazí, nejdříve prověřte váš antispamový systém, který někdy potvrzovací mail odchytí a zablokuje. Pokud budete stále mít pochybnosti o tom, zda jste registrováni, napište nám na embt@embt.cz a my Vaši registraci prověříme.

Zaregistrujte se ještě dnes na tuto živou technickou prezentaci, která Vám představí nadcházející verzi sady nástrojů Embarcadero RAD Studio. Dozvíte se o nových komponentách i úpravách prostředí, které zjednodušují a urychlují práci programátorů.  Pro vývojáře zaměřené na tvorbu aplikací pro Windows budou jistě zajímavé informace, jak maximálně využít potenciálu Windows 10 a aplikačního obchodu společnosti Microsoft. Velká pozornost bude věnována podpoře vícevrstvých aplikací, aplikačnímu serveru „RAD Server“ a operačnímu systému Linux, jako perspektivní platformě pro zázemí podnikových aplikací, mobilních klientských aplikací a řešení IoT.


Předběžný program prezentace:

 • 08:00-09:00 Registrace účastníků
 • 09:00-09:30 Co je nového ve vývojovém prostředí
 • 09:30-10:00 Tvorba aplikací pro Windows 10
 • 10:00-10:30 Cesta Helios Zoom do Windows Store (praktické zkušenosti vývojáře Asseco Solutions)
 • 10:30-11:00 Občerstvení, káva, bageta, možná i štrůdl
 • 11:00-12:00 Vývoj pro Linux v Delphi
 • 12:00-12:30 Tvorba databázových aplikací pomocí FireDAC
 • 12:30-13:00 Tvorba škálovatelných aplikačních rozhraní REST pro mobilní zařízení a IoT
 • 13:00-13:30 Shrnutí, dotazy, závěr prezentace

Kapacita sálu je téměř 400 osob. Přednáška začne v 9:00 hodin, registrace účastníků začne v 8:00 hodin. Hlavním přednášejícím bude ➽ Paweł Głowacki, technický specialista evropského zastoupení Embarcadero pro Delphi a RAD Studio. Bude přednášet v angličtině, jeho přednáška bude simultánně tlumočena do češtiny. Vystoupí i řečník společnosti ➽ Asseco Solutions, tedy společnosti používající Delphi pro tvorbu komerčních podnikových aplikací. Přítomné (v češtině) seznámí s praktickými zkušenostmi tvorby mobilního klienta firemního IS Helios pro provozní platformu Win10 a aplikační obchod.

Vstup na seminář je zdarma, podmínkou je však předchozí registrace na webu společnosti Embt.biz. Během semináře se bude podávat malé občerstvení.

Všem návštěvníkům semináře nabízíme slevu minimálně 10% z koncové ceny platnou pro:

 • Všechny vývojové nástroje Embarcadero, tedy RAD Studio, Delphi a C++Builder
 • Licence pro nové uživatele i upgrade
 • Pojmenované i síťové licence
 • Edice Architect, Enterprise i Professional včetně přídavných balíčků C/S FireDAC i Mobile
 • Sleva je platná pro objednávky podané a zaplacené do 30.3.2017.
 • Sleva může být i vyšší, upřesníme ji však až v den semináře.
 • Sleva se nevztahuje na školní licence, edice Starter a balení po více licencích.

Každý návštěvník od nás navíc při odchodu získá malý dárek.

Společnost Asseco Solutions na konci semináře vylosuje z přítomných dva šťastlivce, kteří si domů odnesou helikoptéru na dálkové ovládání.


Pamatujte též, že s uvedením nové verze nejspíše skončí možnost provést upgrade z verze XE6. Když přijdete na seminář, získáte možnost pořídit si běžný upgrade s pěknou slevou a přejít v nejbližší době na verzi nejnovější 10.2 Tokyo!

Účast na semináři si zajistíte včasným ➽ vyplněním registračního formuláře. Pokud by nastal nějaký problém s registračním formulářem, svou přihlášku můžete v havarijní situaci poslat e-mailem na adresu embt@embt.cz; do přihlášky, prosíme, uveďte alespoň jméno, příjmení, titul, název a adresu zaměstnavatele, vaši pozici v zaměstnání, váš telefon a e-mail. Budeme však radši, když použijete registrační formulář online.

Prosíme: nezapomeňte nám do chlívečku pro poznámku na registračním formuláři vepsat svůj explicitní požadavek na tlumočení do češtiny (např. do poznámky vepište "TLUMOČIT"). Pokud tlumočení nepotřebujete, budeme rádi, když to budeme vědět a nebudeme pro Vás muset zajišťovat překladatelskou staničku.

Prosíme, ➽ registrujte se ihned, pomůžete nám lépe odhadnout nároky na uspořádání prostor a objednávku občerstvení; za včasnou registraci vám děkujeme předem! Registrace online bude ukončena v úterý 28.2.2017 večer. Do sálu Vás bez předchozí registrace nejspíš pustíme, ale budete trpět hlady a žízní, protože s Vámi nebudeme počítat při objednávce občerstvení!

Jak se dostanete na Mariánské náměstí: metrem linky "A" do stanice Staroměstská, odtud jsou to již maximálně ➽ 3 minuty pěšky.

Parkování pro mimopražské: ➽ podzemní parkoviště na náměstí Jana Palacha je bezpečné a je prakticky stejně daleko od Městské knihovny jako stanice metra Staroměstská, ovšem platí se tu 50,- Kč za hodinu. Místo k bezplatnému zaparkování budete v okolí knihovny hledat marně. Lepší je využít ➽ parkovišť P+R na příjezdech do Prahy a do centra dojet městskou veřejnou dopravou. Mapu parkovišť a jejich aktuální obsazenost ➽ najdete i zde, podrobnosti o jednotlivých parkovištích ➽ jsou i na této adrese.

Sponzorem akce je společnost Asseco Solutions a.s. Akci pořádáme ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze.