Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Objednávky, platba, doprava

Embt.biz s.r.o. pokrývá potřeby zákazníků v České republice a Slovenské republice.

Produkty společnosti Embarcadero můžete objednávat přímo na těchto webových stránkách. Rovněž můžete objednávky poslat e-mailem, nebo běžnou poštou nebo doručit osobně na adresu naší provozovny. Produkty dodáváme v maximálních dodacích lhůtách kolem 2 dnů od připsání vaší platby na náš účet. Nicméně většinu licencí vyexpedujeme ještě v den připsání platby.

Nejjednodušší podání objednávky na produkty je přímo na tomto serveru pod záložkou "Katalog produktů". Před podáním první objednávky je potřeba, abyste si vytvořili svůj účet na tomto serveru. V účtu je třeba uvést veškerá data potřebná k podání objednávky. Výhodou registrace je to, že svá firemní či osobní data zadáváte jen jednou. Pokud podáváte další objednávky, nemusíte již tato data znovu vyplňovat. Nezapomeňte si zapamatovat své zvolené přístupové jméno a heslo, které jste si při registraci zvolili; nicméně když jej zapomenete, můžete si vyžádat zaslání hesla na svou e-mailovou adresu. Pamatujte též, že účet na tomto serveru není identický s registračním účtem na edn.embarcadero.com a dalšími účty u společnosti Embarcadero, které můžete v budoucnu potřebovat.

Na případné písemné objednávce uveďte tato data: jméno firmy, jméno pověřeného pracovníka, fakturační adresu i adresu dodání, telefon, platný e-mail, IČO, DIČ. Pokud objednáváte libovolný upgrade (včetně upgrade z konkurenčních produktů), budeme od vás požadovat kopii nabývacího dokladu na produkt, ze kterého upgrade uplatňujete v těch případech, kdy váš předchozí nákup nemáme registrován v naší zákaznické databázi. Prosíme pamatujte, že všechny ceny na katalogových listech obsahují i roční předplatné.

  • Internetový obchod je přímo na těchto stránkách ("Katalog produktů")
  • Mailem je objednávku možno odeslat na adresu "embt@embt.cz".
  • Fax už nám dosloužil a nový kupovat nebudeme; fax tedy již nelze použít
  • Poštovní adresa pro podávání písemných objednávek:
    Embt.biz s.r.o., Belgická 15, 120 00 Praha 2

Budeme rádi, když dáte přednost objednávce podané prostřednictvím webového obchodu, protože tím se značně zjednoduší naše vzájemná komunikace a sníží se pravděpodobnost výskytu problémů.

Slovenským zákazníkům se běžně vystavují faktury v Euro, ale můžeme vystavit i fakturu v Kč. Plátcům DPH ze Slovenska neúčtujeme DPH, slovenským neplátcům DPH jsme povinni DPH účtovat.

Zboží je expedováno až po úhradě ceny zboží, případně dalších relevantních poplatků, které jsou v potvrzení objednávky z webového obchodu nebo na zálohové faktuře vyznačeny. Pokud nám pošlete avízo o provedené platbě z vaší banky, nebudeme zpravidla čekat na připsání platby a licence vyexpedujeme obratem.

POZOR: Prodej zboží na splátky nebo na leasing není možný.

Platby
Platit je možno bankovním převodním příkazem (popřípadě jiným bezhotovostním převodem) nebo v hotovosti v kanceláři společnosti Embt.biz. Platební karty zatím nepřijímáme, protože zájem zákazníků o úhradu touto cestou je doposud mizivý. Ale už zavedení plateb kartami začínáme plánovat.

Doprava zásilek a dodací podmínky
Od 1.4.2009 se veškeré licence dodávají výhradně formou ESD, tedy elektronických licencí. Taková licence neobsahuje žádná instalační média. Na základě platby dostávají zákazníci e-mailovou zprávu, ve které najdou sériové číslo zakoupeného produktu a přesné instrukce, jak si stáhnout vlastní software. Pokud zákazník požaduje instalační média, může si je zakoupit odděleně. V případě většiny dodávek tak odpadá jak možnost osobního odběru, tak možnost dodávat produkt na dobírku. Při objednávání produktů typu ESD (Electronic Software Delivery, tedy stahování) volte vždy doručení mailem; tyto produkty jsou totiž zasílány výhradně e-mailem.

Pouze pro případ fyzické dodávky je možný osobní odběr pro všechny zákazníky na adrese naší kanceláře Embt.biz s.r.o., Belgická 15, 120 00 Praha 2. Osobní odběr je třeba předem dohodnout s pověřeným pracovníkem. Obvyklá pracovní doba v kanceláři společnosti Borland s.r.o. je 9:00 až 17:00 hodin; je však možno předem si dohodnout termín odběru zboží i mimo tento interval.

Pokud nemáte možnost vyzvednout si zboží osobně v kanceláři společnosti Embt.biz s.r.o., zašleme vám rádi produkt na vaši adresu. V Česku i na Slovensku využíváme pro fyzické zásilky služeb společnosti PPL, která může i vybírat platby na dobírku. Kurýrní služba PPL přepravuje zásilky v České republice do druhého dne ode dne vyzvednutí zásilky u odesilatele. Ve Slovenské republice je doručení do druhého dne jen pro zákazníky z Bratislavy, do ostatních měst jsou to minimálně dva dny od vyzvednutí zásilky v kanceláři společnosti Borland s.r.o. Při odesílání zboží vám sdělíme i číslo vaší zásilky, jejíž průběh doručování je pak možno sledovat na stránkách dopravce.

Dodací lhůty
Běžné produkty ve formě ESD dokážeme dodat v řádu dní. Po zaplacení jsou licence expedovány maximálně do dvou pracovních dnů poté, kdy byla dlužná částka připsána na náš účet. Případné dobírky fyzického zboží jsou expedovány do pěti pracovních dnů. Objednávky, které byly přijaty o víkendech a svátcích jsou zpracovávány v nejbližším pracovním dni.