Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Produkt není v ceníku

V nákupní části tohoto serveru jsou uvedeny naprosto všechny ceny produktů Embarcadero pro vývoj aplikací. Vývojové nástroje jsou uvedeny s cenami včetně předplatného i bez něj.

Prodej produktů a řešení databázových produktů je založen na komunikaci se zákazníkem a osobním jednání, proto nejsou některé ceny produktů a řešení na našich webových stránkách k dispozici; najdete zde pouze základní verze těchto produktů. Nejsou zde například uvedeny produkty se složitějším licencováním, výhodná balení více produktů určená pro konkrétní databázové profesionály a nenabízíme prostřednictvím webu ani licence souběžné či řady doplňků jednotlivých nástrojů.

Sady nástrojů All-Access mají uvedeno pouze základní licencování, existuje však možnost výhodného upgrade z řady produktů Embarcadero i produktů konkurenčních. Neváhejte se nás zeptat na možnosti upgrade, rádi vám obratem spočítáme cenu na základě vlastnictví licencí jiných produktů.

Licencování AppWave je závislé na řadě faktorů, a proto výpočtu ceny vždy předchází diskuse se zákazníky, během které se zmapují potřebná fakta nutná pro její stanovení.

Pokud máte zájem o obsáhlejší nasazení databázových produktů, AppWave či All-Access, prosíme kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře, který je připojen ke každému katalogovému listu, e-mailem nebo telefonicky - budeme se vám rádi věnovat.