Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Obchodní informace

Partnerem společnosti Embarcadero technologies pro ČR a SR je společnost Embt.biz s.r.o. Pokrývá potřeby zákazníků v České republice a Slovenské republice. Tyto webové stránky jsou věnovány především produktům společnosti Embarcadero, případně několika doplňujícím nástrojům od jiných společností.

Produkty jsou dodávány přímo konečným uživatelům ve většině případů bez jakýchkoli distribučních mezičlánků. Můžete je objednávat přímo na těchto stránkách. Najdete zde reference na ceny všech vývojářských produktů a vybraných databázových produktů, podmínky nákupu vylepšených verzí a veškeré obchodní informace.  Produkty dodáváme v průměrných dodacích lhůtách do dvou pracovních dnů po připsání platby na náš účet.

Objednávky můžete rovněž posílat e-mailem nebo poštou, nebo doručit osobně na adresu naší provozovny. Budeme však rádi, když dáte přednost objednávce podané prostřednictvím webového obchodu, protože tím se značně zjednoduší naše vzájemná komunikace a sníží se pravděpodobnost výskytu problémů.

Nákupu prostřednictvím webového obchodu se nemusíte bát. Máte možnost naprosto anonymního "brouzdání" po jeho stránkách a můžete si i zkoušet cvičně sestavit objednávku produktů. Dokud však platnost své objednávky explicitně nepotvrdíte, k ničemu se prohlížením našich stránek nezavazujete.