Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Aktuální nabídka bonusů

Přehled aktuálních nabídek

Amnestie

Do 31. 3. 2018 lze  na vývojové nástroje Delphi, C++Builder a samozřejmě také RAD Studio v edici Professional, Enterprise nebo Architect uplatnit UPGRADE z libovolné starší verze.

 

RADPromo

Do 31. 1. 2018 lze vývojové nástroje  Delphi, C++Builder a samozřejmě také  RAD Studio 10.2 Tokyo v edici Enterprise nebo Architect zakoupit za snížené ceny. Zahajte rok 2018 s aktuální verzí Tokyo. Navíc, čím vybavenější edici si zvolíte, tím více ušetříte! Prémiovou nabídku máme také pro zákazníky, kteří používají edici Professional a mají aktivní předplatné.

 

EDICE ENTERPRISE

15% sleva na licence vývojových nástrojů Delphi , C++Builder nebo RAD Studio 10.2 Tokyo v edici Enterprise .

Edice Enterprise obsahuje úplnou podporu vývoje C/S a vícevrstvých databázových aplikací i mobilních aplikací pro operační systémy Android a iOS.

 

Všechny licence jsou dodávány včetně roční služby předplatného a technické podpory.

Akce je platná do 31. 1. 2018. S nákupem získáte také " BONUS Pack" v hodnotě 24 000 Kč (€ 899)!

EDICE ARCHITECT

20% sleva na licence vývojových nástrojů Delphi , C++Builder nebo RAD Studio 10.2 Tokyo v edici Architect .

Edice Architect nabízí úplné řešení vývoje aplikací napojených na podnikové databázové systémy. Nástroj obsahuje vše z edice Enterprise a navíc ER/Studio pro datové modelování a ucelenou sadu nástrojů DB PowerStudio pro vývoj v jazyce SQL.

Všechny licence jsou dodávány včetně roční služby předplatného a technické podpory.

Akce je platná do 31. 1. 2017. S nákupem získáte také " BONUS Pack" v hodnotě 24 000 Kč (€ 899)!

RADStudio

Výše uvedené slevy se vztahují na následující produkty:

PRODUKTOVÁ ŘADA NABÍDKA JE PLATNÁ PRO NÁSLEDUJÍCÍ TYPY LICENCÍ

Delphi Enterprise
Delphi Architect
C++Builder Enterprise
C++Builder Architect
RAD Studio Enterprise
RAD Studio Architect

Nový uživatel ANO
Upgrade ANO
Upgrade z edice Starter ANO
Balení po 5/10 licencích ANO
Síťové licence (pojmenované/sdílené) ANO
Rozšiřující balíčky (FireDAC/Mobile Add-On) ANO
Akademické (školní) licence NE

 

Speciální nabídka

Předplatné licencí je cenově nejvýhodnější způsob, jak mít stále aktuální verze vývojových nástrojů a navíc včetně technické podpory.
Protože stále více zákazníků vyžaduje podporu vývoje mobilních aplikací a napojení na podnikové databáze je prakticky nutnost, přemýšleli jsme, jak uživatelům edic Professional, kteří mají aktivní předplatné, přechod na vyšší edice co nejvíce usnadnit.

Pokud tak máte předplatné na edice Professional, rádi Vám až do 31. 1. 2017 vypracujeme zvýhodněnou nabídku na jeden nebo oba rozšiřující balíčky (Mobile Add-On a FireDAC Add-On). Ještě zajímavější zvýhodnění vám nabídneme pro upgrade edice Professional na edici Enterprise. Nabídka navíc platí nejen pro povýšení stávajících licencí, ale i pro nákup licencí pro nové uživatele!

PRÉMIOVÉ BONUSY PRO DELPHI A C++BUILDER

BonusPack

Pro všechny uživatele, kteří si zakoupí novou licenci nebo Upgrade některého z vývojových nástrojů Delphi nebo C++Builder 10.1 Berlin, nebo si prodlouží službu předplatného a technické podpory , jsou k dispozici následující rozšíření a dárky:

"Konopka Signature VCL Controls" a "Radiant Shapes" zdarma!

Konopka&CodeSite5

Dříve samostatně prodávané komponenty Konopka Signature VCL Controls jsou nyní k dispozici jako bezplatný " Bonus Pack ". Jedná se o více než 200 komponent pro tvorbu uživatelského rozhraní aplikací pro Windows, které napomohou vytváření intuitivních a vizuálně přitažlivých aplikací. Vývojáři v nástrojích Delphi a C++Builder s nimi zmodernizují a zjednoduší rozhraní každé aplikace a vylepší tak prožitek jejich uživatelů. Komponenty Konopka Signature VCL Controls věnují bezkonkurenční pozornost každému detailu, jednoduchosti použití a přizpůsobitelnosti jak pro uživatele aplikací, tak pro vývojáře.

Komponenty "Konopka Signature VCL Controls" si můžete stáhnout ? zde .

Konopka&CodeSite5

Další součástí bonusového balíčku je sada komponent " Radiant Shapes ". Tato knihovna pro FireMonkey obsahuje 35 opakovaně použitelných tvarů, které lze použít na všech úrovních návrhu uživatelského rozhraní od vytváření vlastních prvků, úpravu stylů až po vizualizaci dat nebo tvorbu ovládacích panelů aplikací. Každý ovládací prvek byl navržen pro optimální výkon a flexibilitu s důrazem na detail, který je charakteristickým znakem softwarových produktů Raize.

Komponenty "Radiant Shapes" si můžete stáhnout ? zde .

Prémiové styly pro Delphi a C++Builder zdarma!

VCL Premium Style Pack

VCL Premium Style Pack
Přizpůsobte vzhled vašich
aplikací využívajících VCL Windows s novými prémiovými styly obsaženými v balíčku "Bonus Pack" pro verze 10.1 Berlin. Pro změnu vzhledu aplikace, vybírejte ze stylů Coral, Diamond, Emerald, Sterling, Jet, Vapor, Copper, Copper Dark a Radiant.

 

 

 

 

Prémiové styly pro knihovnu VCL jsou ke stažení ? zde .

FireMonkey Premium Style Pack

FireMonkey Premium Style Pack
Přizpůsobte vzhled vašich multiplatformních aplikací pomocí sedmi prémiových stylů pro knihovnu FireMonkey. Vyberte si ze stylů Jet, Diamond, Sterling, Emerald Crystal, Emerald Dark, Coral Crystal, Coral Dark a Radiant plně optimalizovaných pro vývoj aplikací pro Windows, Mac OS X, iOS a Android!

 

 

 

 

Komponenty "Radiant Shapes" si můžete stáhnout ? zde .

Aktualizované vydání knihy Marca Cantú , "Object Pascal Handbook".

Marco Cantú

Spolu se softwarovými doplňky získáte i nové, pro verze 10.1 Berlin aktualizované a také značně rozšířené vydání populární knihy "Object Pascal Handbook" od Marca Cantú. Kniha o více než 500 stránkách slouží jako úplný průvodce programovacím jazykem Object Pascal a napsal ji autor mnoha knih a současný produktový manažer Delphi u společnosti Embarcadero. Tento jazykový manuál poslouží jak novým, tak zkušeným programátorům úplným pokrytím oblastí jako jsou základní jazykové charakteristiky Pascalu, model objektově orientovaného programování a nové vlastnosti jako generika, anonymní metody – a jejich odraz v dnešních kompilátorech Delphi.

 

 


Knihu ve formátu .pdf si můžete stáhnout ? zde .

Starter edice ke stažení zdarma!

Starter

Pro všechny vývojáře, kteří se chtějí seznámit s vývojovými nástroji společnosti Embarcadero, jsou až do odvolání volně ke stažení licence vývojových prostředí Delphi nebo C++ Builder 10.1 Berlin v edici Starter.

Zdarma tak získáte licenci v ceně 9 000 Kč ( 325,-)!

Nabídka není časově omezena.

C++Builder 10.2 Tokyo Starter ? zde .
Delphi 10.2 Tokyo Starter ? zde .

Nástroje rodiny RAD Studio 10.2 Tokyo koupíte zde:

Delphi 10.2 Tokyo

Delphi 10.2 Tokyo

Vývoj v jazyce Delphi pro Android, iOS, Windows, Mac a Linux. *

C++Builder 10.2 Tokyo

C++ Builder 10.2 Tokyo

Vývoj v jazyce C++ pro Windows, Android, Mac, iOS a Linux. *

RAD Studio 10.2 Tokyo

RAD Studio 10.2 Tokyo

Vývoj pro Android, Windows, Mac, iOS, Linux, mobilní zařízení, IoT a web. *

* Vývoj pro Android a iOS v Delphi 10.1 Berlin Professional je možný pouze s dokoupením mobilního přídavného balíčku.
Vývoj pro Linux je podporován pouze v edicích Enterprise a Architect.