Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Aktuální nabídka bonusů

Přehled aktuálních nabídek

Amnestie

Do 31. 3. 2018 lze v rámci programu Amnestie na vývojové nástroje Delphi, C++Builder a samozřejmě také RAD Studio v edici Professional, Enterprise nebo Architect uplatnit UPGRADE z libovolné starší verze; není tedy nutno kupovat licenci pro nové uživatele.

Embarcadero přechází na model dodávání vylepšených verzí produktů DelphiC++ Builder a RAD Studio pouze formou předplatného aktualizací.
Veškeré upgrade a jejich využití pro program amnestie budou dostupné už jen do 31.3.2018.
Více informací je ➽ zde.


RADPromo

Sleva 23%

Nabízíme slevu 23% na licence vývojových nástrojů Delphi, C++Builder nebo RAD Studio 10.2 Tokyo v edici Professional, Enterprise a Architect.

Sleva ve výši 23% platí pro licence pro nové uživatele i pro upgrade licencí nástrojů verzí XE7, XE8, 10 Seattle a 10.1 Berlin. Slevy jsou na webovém obchodě již započítány.

Upozornění: uvedená sleva se nevztahuje na licence zakoupené v rámci "Amnestie", tedy na upgrade z verzí XE6, XE5, ... 1. Zde nabízíme nižší slevy ve výši 15% pro upgrade na edici Enterprise a 20% pro upgrade na edici Architect. Podstatou amnestie je mimořádná možnost zakoupit si upgrade místo běžné nutnosti zakoupení licence pro nového uživatele.

Všechny licence jsou dodávány včetně roční služby předplatného a technické podpory.

Akce je platná do 28. 2. 2018. S nákupem získáte také " BONUS Pack" v hodnotě 24 000 Kč (€ 899)!

Výše uvedené slevy se vztahují na následující produkty:

PRODUKTOVÁ ŘADA NABÍDKA JE PLATNÁ PRO NÁSLEDUJÍCÍ TYPY LICENCÍ

Delphi Professional
Delphi Enterprise
Delphi Architect
C++Builder Professional
C++Builder Enterprise
C++Builder Architect
RAD Studio Professional
RAD Studio Enterprise
RAD Studio Architect

Nový uživatel ANO
Upgrade ANO
Upgrade z edice Starter ANO
Balení po 5/10 licencích ANO
Síťové licence (pojmenované/sdílené) ANO
Rozšiřující balíčky (FireDAC/Mobile Add-On) NE
Akademické (školní) licence NE

Speciální nabídka

Předplatné licencí je cenově nejvýhodnější způsob, jak mít stále aktuální verze vývojových nástrojů a navíc včetně technické podpory.
Protože stále více zákazníků vyžaduje podporu vývoje mobilních aplikací a napojení na podnikové databáze je prakticky nutnost, přemýšleli jsme, jak uživatelům edic Professional, kteří mají aktivní předplatné, přechod na vyšší edice co nejvíce usnadnit.

Pokud tak máte předplatné na edice Professional, rádi Vám až do 28. 2. 2017 vypracujeme zvýhodněnou nabídku na jeden nebo oba rozšiřující balíčky (Mobile Add-On a FireDAC Add-On). Ještě zajímavější zvýhodnění vám nabídneme pro upgrade edice Professional na edici Enterprise. Nabídka navíc platí nejen pro povýšení stávajících licencí, ale i pro nákup licencí pro nové uživatele!

PRÉMIOVÉ BONUSY PRO DELPHI A C++BUILDER

BonusPack

Pro všechny uživatele, kteří si zakoupí novou licenci nebo Upgrade některého z vývojových nástrojů Delphi nebo C++Builder 10.1 Berlin, nebo si prodlouží službu předplatného a technické podpory , jsou k dispozici následující rozšíření a dárky:

"Konopka Signature VCL Controls" a "Radiant Shapes" zdarma!

Konopka&CodeSite5

Dříve samostatně prodávané komponenty Konopka Signature VCL Controls jsou nyní k dispozici jako bezplatný " Bonus Pack ". Jedná se o více než 200 komponent pro tvorbu uživatelského rozhraní aplikací pro Windows, které napomohou vytváření intuitivních a vizuálně přitažlivých aplikací. Vývojáři v nástrojích Delphi a C++Builder s nimi zmodernizují a zjednoduší rozhraní každé aplikace a vylepší tak prožitek jejich uživatelů. Komponenty Konopka Signature VCL Controls věnují bezkonkurenční pozornost každému detailu, jednoduchosti použití a přizpůsobitelnosti jak pro uživatele aplikací, tak pro vývojáře.

Komponenty "Konopka Signature VCL Controls" si můžete stáhnout ➽ zde .

Konopka&CodeSite5

Další součástí bonusového balíčku je sada komponent " Radiant Shapes ". Tato knihovna pro FireMonkey obsahuje 35 opakovaně použitelných tvarů, které lze použít na všech úrovních návrhu uživatelského rozhraní od vytváření vlastních prvků, úpravu stylů až po vizualizaci dat nebo tvorbu ovládacích panelů aplikací. Každý ovládací prvek byl navržen pro optimální výkon a flexibilitu s důrazem na detail, který je charakteristickým znakem softwarových produktů Raize.

Komponenty "Radiant Shapes" si můžete stáhnout ➽ zde .

Prémiové styly pro Delphi a C++Builder zdarma!

VCL Premium Style Pack

VCL Premium Style Pack
Přizpůsobte vzhled vašich
aplikací využívajících VCL Windows s novými prémiovými styly obsaženými v balíčku "Bonus Pack" pro verze 10.1 Berlin. Pro změnu vzhledu aplikace, vybírejte ze stylů Coral, Diamond, Emerald, Sterling, Jet, Vapor, Copper, Copper Dark a Radiant.

 

 

 

 

Prémiové styly pro knihovnu VCL jsou ke stažení ➽ zde .

FireMonkey Premium Style Pack

FireMonkey Premium Style Pack
Přizpůsobte vzhled vašich multiplatformních aplikací pomocí sedmi prémiových stylů pro knihovnu FireMonkey. Vyberte si ze stylů Jet, Diamond, Sterling, Emerald Crystal, Emerald Dark, Coral Crystal, Coral Dark a Radiant plně optimalizovaných pro vývoj aplikací pro Windows, Mac OS X, iOS a Android!

 

 

 

 

Komponenty "Radiant Shapes" si můžete stáhnout ➽ zde .

Aktualizované vydání knihy Marca Cantú , "Object Pascal Handbook".

Marco Cantú

Spolu se softwarovými doplňky získáte i nové, pro verze 10.1 Berlin aktualizované a také značně rozšířené vydání populární knihy "Object Pascal Handbook" od Marca Cantú. Kniha o více než 500 stránkách slouží jako úplný průvodce programovacím jazykem Object Pascal a napsal ji autor mnoha knih a současný produktový manažer Delphi u společnosti Embarcadero. Tento jazykový manuál poslouží jak novým, tak zkušeným programátorům úplným pokrytím oblastí jako jsou základní jazykové charakteristiky Pascalu, model objektově orientovaného programování a nové vlastnosti jako generika, anonymní metody – a jejich odraz v dnešních kompilátorech Delphi.

 

 


Knihu ve formátu .pdf si můžete stáhnout ➽ zde .

Starter edice ke stažení zdarma!

Starter

Pro všechny vývojáře, kteří se chtějí seznámit s vývojovými nástroji společnosti Embarcadero, jsou až do odvolání volně ke stažení licence vývojových prostředí Delphi nebo C++ Builder 10.1 Berlin v edici Starter.

Zdarma tak získáte licenci v ceně 9 000 Kč ( 325,-)!

Nabídka není časově omezena.

C++Builder 10.2 Tokyo Starter ➽ zde .
Delphi 10.2 Tokyo Starter ➽ zde .

Nástroje rodiny RAD Studio 10.2 Tokyo koupíte zde:

Delphi 10.2 Tokyo

Delphi 10.2 Tokyo

Vývoj v jazyce Delphi pro Android, iOS, Windows, Mac a Linux. *

C++Builder 10.2 Tokyo

C++ Builder 10.2 Tokyo

Vývoj v jazyce C++ pro Windows, Android, Mac, iOS a Linux. *

RAD Studio 10.2 Tokyo

RAD Studio 10.2 Tokyo

Vývoj pro Android, Windows, Mac, iOS, Linux, mobilní zařízení, IoT a web. *

* Vývoj pro Android a iOS v Delphi 10.1 Berlin Professional je možný pouze s dokoupením mobilního přídavného balíčku.
Vývoj pro Linux je podporován pouze v edicích Enterprise a Architect.