Česká a slovenská republika

 |  přihlášení | registrace
      Košík je prázdný   |  Jak nakupovat

Aktuální nabídka bonusů

 

Přehled aktuálních nabídek společnosti Embarcadero

Upgrade z libovolné předchozí verze, slevy a bonusy při nákupu do 21. 12. 2016

Amnestie

Registrovaní uživatelé verzí XE5 a starších POZOR! Využijte možnost uplatnit nárok na upgrade na Delphi, C++Builder nebo RAD Studio 10.1 Berlin z libovolné starší verze bez omezení!

Získejte tak výhodněji nástroje, které potřebujete pro modernizaci aplikací pro Windows 10 Anniversary, Mac OS, Android Nougat nebo iOS 10.

Nabídka je platná od 1. 12. 2016 do 21. 12. 2016.
Nevztahuje se na školní licence a balení pro pěti či deseti licencích.

Professional

V nastávajícím předvánočním období koupíte licence nástrojů Delphi, C++Builder či RAD Studio 10.1 Berlin v edicích Professional s 10% slevou.

Při současném využití AMNESTIE tak pořídíte například Delphi Professional za 26 000 Kč (€948) bez DPH. V ceně je zahrnuto předplatné a služba technické podpory na první rok.


Nabídka je platná od 1. 12. 2016 do 21. 12. 2016.
Nevztahuje se na školní licence a balení pro pěti či deseti licencích.

Enterprise

Vývojové nástroje Delphi, C++Builder nebo RAD Studio 10.1 Berlin v edici Enterprise lze až do Vánoc zakoupit s 15% slevou.

Při současném využití AMNESTIE vyjde například Delphi Enterprise na 65 200 Kč (€2 377) bez DPH. Jako bonus je v ceně licence zahrnuto i předplatné a technická podpora na 15 měsíců (tedy až dvě budoucí nové verze v ceně!).


Nabídka je platná od 1. 12. 2016 do 21. 12. 2016.
Nevztahuje se na školní licence a balení pro pěti či deseti licencích.

Architect

Edice Architect vývojových nástrojů Delphi, C++Builder nebo RAD Studio 10.1 Berlin jsou k dispozici s 20% slevou.

Při současném využití AMNESTIE tak například získáte Delphi Architect za 100 900 Kč (€3 681) bez DPH. Jako vánoční dárek je zdarma přibalena časově neomezená "site licence" aplikačního serveru RAD Server pro nasazení vícevrstvých podnikových aplikací v hodnotě 136 900 Kč (4 995).


Nabídka je platná od 1. 12. 2016 do 21. 12. 2016.
Nevztahuje se na školní licence a balení pro pěti či deseti licencích.

Všeobecné podmínky pro uplatnění snížených cen a bonusů:

 • Embarcadero si vyhrazuje právo nabídku kdykoliv změnit, zrušit nebo pozměnit.
 • Nabídka není platná tam, kde by byla v rozporu s lokálními zákony.
 • Mohou platit i další dodatečná omezení.

InterBase ToGo pro nasazení ZDARMA!

Až do 31. 12. 2016 získají uživatelé, kteří si zakoupí alespoň 50 uživatelů InterBase získávají právo až do konce roku 2017 bezplatně nasazovat databázový stroj InterBase ToGo!

Sleva 10%

Zakupte v období od 16. října do 31. prosince 2016

novou licenci nebo Upgrade na více jak 50 uživatelských licencí databázového serveru InterBase a získejte od nás neomezený počet licencí pro šíření InterBase ToGo platných až do konce roku 2017.

Bezplatné licence pro šíření lze získat ➽ zde.
Bližší informace o cenách a vlastnostech produktu naleznete ➽ zde.

Postup pro získání licence pro šíření:

 • Instalujte a zaregistrujte zakoupenou licenci InterBase Server
 • Zadejte sériové číslo zakoupeného produktu
 • Ujistěte se, že jste přihlášeni pomocí stejného uživatelského jména a hesla, které jste použili pro registraci licence InterBase Server
 • Klikněte na tlačítko "Získat produkt zdarma" a vyberte InterBase ToGo pro nasazení. Následně klikněte na tlačítko "Uplatnit"
 • Na zadanou e-mailovou adresu Vám bude zaslána zpráva s dalšími pokyny

Podmínky akce:

 • Nabídka se vztahuje na nákup produktů InterBase Server + 50 uživatelů, InterBase Server + neomezený počet uživatelů, dodatečných 50 uživatelů pro InterBase Server a rozšíření na neomezený počet uživatelů pro InterBase Server
 • Z nabídky jsou vyjmuty produkty InterBase Trial, InterBase Developer edition, InterBase Desktop edition, InterBase ToGo a licence InterBase zahrnuté v baleních All-Access
 • Nabídka je platná od 17. 10. 2016 do 31. 12. 2016
 • Zakoupený produkt i produkt zdarma musí být registrovány ke stejnému účtu koncového uživatele.
 • Zakoupený produkt musí být poslední verze dostupná v ceníku v okamžiku nákupu, jinak nemůže být nárok na produkt zdarma uplatněn.
 • Licence pro bezplatné nasazení InterBase ToGo jsou platné do 31. 12. 2017
 • Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit, zrušit nebo doplnit podmínky této nabídky.
 • Mohou platit ještě další omezení.

Starter edice ke stažení zdarma!

Starter

Pro všechny vývojáře, kteří se chtějí seznámit s vývojovými nástroji společnosti Embarcadero, jsou až do odvolání volně ke stažení licence vývojových prostředí Delphi nebo C++ Builder 10.1 Berlin v edici Starter.

Zdarma tak získáte licenci v ceně 9 000 Kč ( 325,-)! 

Nabídka není časově omezena.

C++Builder 10.1 Berlin Starter ➽ zde.
Delphi 10.1 Starter ➽ zde.

 

Pro všechny uživatele, kteří si zakoupí novou licenci nebo Upgrade některého z vývojových nástrojů Delphi nebo C++Builder 10.1 Berlin jsou k dispozici následující rozšíření a dárky:

Prémiové styly pro Delphi a C++Builder zdarma!

VCL Premium Style Pack

VCL Premium Style Pack
Přizpůsobte vzhled vašich
aplikací využívajících VCL Windows s novými prémiovými styly obsaženými v balíčku "Bonus Pack" pro verze 10.1 Berlin. Pro změnu vzhledu aplikace, vybírejte ze stylů Coral, Diamond, Emerald, Sterling, Jet, Vapor, Copper, Copper Dark a Radiant.

 

 

 

 

Prémiové styly pro knihovnu VCL jsou ke stažení ➽ zde.

FireMonkey Premium Style Pack

FireMonkey Premium Style Pack
Přizpůsobte vzhled vašich multiplatformních aplikací pomocí sedmi prémiových stylů pro knihovnu FireMonkey. Vyberte si ze stylů Jet, Diamond, Sterling, Emerald Crystal, Emerald Dark, Coral Crystal, Coral Dark a Radiant plně optimalizovaných pro vývoj aplikací pro Windows, Mac OS X, iOS a Android!

 

 

 

 

Komponenty "Radiant Shapes" si můžete stáhnout ➽ zde.

"Konopka Signature VCL Controls" a "Radiant Shapes" zdarma!

Konopka&CodeSite5

Dříve samostatně prodávané komponenty Konopka Signature VCL Controls jsou nyní k dispozici jako bezplatný "Bonus Pack". Jedná se o více než 200 komponent pro tvorbu uživatelského rozhraní aplikací pro Windows, které napomohou vytváření intuitivních a vizuálně přitažlivých aplikací. Vývojáři v nástrojích Delphi a C++Builder s nimi zmodernizují a zjednoduší rozhraní každé aplikace a vylepší tak prožitek jejich uživatelů. Komponenty Konopka Signature VCL Controls věnují bezkonkurenční pozornost každému detailu, jednoduchosti použití a přizpůsobitelnosti jak pro uživatele aplikací, tak pro vývojáře.

Komponenty "Konopka Signature VCL Controls" si můžete stáhnout ➽ zde.

Konopka&CodeSite5

Další součástí bonusového balíčku je sada komponent "Radiant Shapes". Tato knihovna pro FireMonkey obsahuje 35 opakovaně použitelných tvarů, které lze použít na všech úrovních návrhu uživatelského rozhraní od vytváření vlastních prvků, úpravu stylů až po vizualizaci dat nebo tvorbu ovládacích panelů aplikací. Každý ovládací prvek byl navržen pro optimální výkon a flexibilitu s důrazem na detail, který je charakteristickým znakem softwarových produktů Raize.

Komponenty "Radiant Shapes" si můžete stáhnout ➽ zde.

Aktualizované vydání knihy Marca Cantú, "Object Pascal Handbook".

Marco Cantú

Spolu se softwarovými doplňky získáte i nové, pro verze 10.1 Berlin aktualizované a také značně rozšířené vydání populární knihy "Object Pascal Handbook" od Marca Cantú. Kniha o více než 500 stránkách slouží jako úplný průvodce programovacím jazykem Object Pascal a napsal ji autor mnoha knih a současný produktový manažer Delphi u společnosti Embarcadero. Tento jazykový manuál poslouží jak novým, tak zkušeným programátorům úplným pokrytím oblastí jako jsou základní jazykové charakteristiky Pascalu, model objektově orientovaného programování a nové vlastnosti jako generika, anonymní metody – a jejich odraz v dnešních kompilátorech Delphi.

 

 


Knihu ve formátu .pdf si můžete stáhnout ➽ zde.

Nástroje rodiny RAD Studio 10.1 Berlin koupíte zde:

Delphi 10.1 Berlin

Delphi 10.1 Berlin

Vývoj v jazyce Delphi pro Android, iOS, Windows a Mac *

C++Builder 10.1 Berlin

C++ Builder 10.1 Berlin

Vývoj v jazyce C++ pro Windows, Android, Mac a iOS **

RAD Studio 10.1 Berlin

RAD Studio 10.1 Berlin

Vývoj pro Android, Windows, Mac, iOS, mobilní zařízení, IoT a web.

* Vývoj pro Android a iOS v Delphi 10.1 Berlin Professional je možný pouze s dokoupením mobilního přídavného balíčku.
** Vývoj pro Android a iOS v C++Builderu 10.1 Berlin Professional je možný pouze s dokoupením mobilního přídavného balíčku.