Novinky

TISKOVÁ ZPRÁVA: Idera kupuje společnost Assembla
 
Embarcadero_Logo_Black_Header_2016sencha_mini
 

SPOLEČNOST IDERA KUPUJE SPOLEČNOST ASSEMBLA; AKVIZICE POMŮŽE VÝVOJÁŘŮM S BEZPEČNOU SPRÁVOU ZDROJOVÉHO KÓDU.

Nové funkce nabízejí vývojářům bezpečné řízení verzí a integraci s řadou testovacích nástrojů.

Praha, 5. 11. 2018 - Idera, Inc., mateřská společnost několika globálních značek z oblasti produktivity software, oznámila akvizici společnosti Assembla, která je poskytovatelem bezpečných, škálovatelných cloudových řešení pro správu zdrojového kódu. Assembla se stane součástí obchodní skupiny vývojových nástrojů, kam patří i Embarcadero, Whole Tomato, Sencha a Froala.

"Assembla a Idera se skvěle doplňují"

Assembla spolupracuje s některými z největších světových značek, aby zajistila řízení verzí jako cloudovou službu, jenž je kritickou součástí vývoje a šíření softwaru. Společnost nabízí systémy pro správu verzí jako službu (VCSaaS) pro Git, Perforce a Subversion, stejně jako služby pro správu balíčků pro npm, NuGet, Bower, Maven, PHP a další.

Společnost Assembla založená v roce 2005 má více než 5500 zákazníků v 157 zemích, včetně společností jako je Deutsche Telekom, Bayer, Kellogg, Oracle, Unity, Disney, Apple, Marketo nebo Salesforce. Platforma společnosti vyhodnocuje softwarové projekty těchto organizací s cílem minimalizovat nebo zcela odstranit zranitelná místa, která mohou hackeři zneužít.

"Jsme nadšeni, že přidáváme Assemblu do naší rostoucí sady nástrojů pro vývojáře," uvedl Atanas Popov, generální ředitel obchodního oddělení společnosti Idera Developer Tools. "Desítky tisíc zákazníků společnosti Idera z řad vývojářů budou nyní mít nyní k dispozici prvotřídní, plně integrovaný systém VCS, který bude spolupracovat s jejich oblíbenými jazyky a vývojovým prostředím. Zákazníci společnosti Assembla budou mít prospěch z růstu společnosti Idera a jí nabízených produktů pro vývoj aplikací."

Tato akvizice představuje nové důležité spojení mezi vývojářskými a testovacími nástroji společnosti Idera, včetně TestRail a Ranorex. Uživatelé využívající automatického testování společnosti Ranorex mohou například nově zahrnout automatické skenování zdrojového kódu z produkce společnosti Assembla, zatímco zákazníci TestRail mohou přidat správu zdrojového kódu a zkompletovat tak svou stávající platformu pro správu testů. Navíc společnost Assembla pomůže upevnit pozici společnosti Idera v rychle se rozvíjejícím prostoru DevOps a zvýší hodnotu poskytovanou zákazníkům obou společností.

"Assembla a Idera se skvěle doplňují," řekl Paul Lynch, generální ředitel společnosti Assembla. "Spojením produktového portfolia společnosti Idera výrazně zvýšíme naši potenciální zákaznickou základnu a otevřeme se mnoha doplňkovým nástrojům, které nabízejí nové možnosti prodeje."

O společnosti Idera

Idera, Inc. poskytuje nástroje B2B pro zvyšování produktivity, které technickým uživatelům umožní dokázat více s menším úsilím a rychleji. Značky společnosti Idera se dělí do tří skupin: databázové nástroje, vývojářské nástroje a nástroje pro správu testování. Její produkty používá komunita několika miliónů uživatelů na celém světě a více než 50 tisíc firem včetně největších firem v oboru zdravotnictví, finančnictví, maloobchod a velkoobchod i firmy technologické.

O společnosti Assembla

Assembla je jediným poskytovatelem produktu Enterprise Cloud Verification Control (ECVC), který na celém světě poskytuje cloudové řešení pro správu zdrojových kódů přes více repozitářů. Společnost byla založena v roce 2005. V roce 2016 pak byla koupena společností San Antonio Venture Equity firmy Scaleworks. Společnost Assembla se zaměřuje na poskytování škálovatelné, bezpečné a flexibilní řízení verzí. Tím, že patří k největším světovým značkám a předním inovátorům v oboru, je Assembla důležitou součástí správy zdrojového kódu. Další informace naleznete na adrese: https://www.assembla.com/.

O společnosti Embarcadero

Embarcadero nabízí nástroje, které řeší problémy produktivity vývojářů aplikací. Produkty této společnosti umožňují uživatelům navrhovat, vytvářet a provozovat aplikace z jediného zdrojového kódu na mnoha platformách. Společenství více než tří miliónů uživatelů jazyků C++ a Delphi na celém světě se spoléhají na oceňované nástroje Embarcadero při tvorbě podnikových aplikací s vysokými nároky na rychlost zpracování a bezpečnost dat. Embarcadero je divizí společnosti Idera a je online na adrese www.embarcadero.com. V České republice a Slovenské republice je zastoupením společnosti Embarcadero technologies a Sencha společnost Embt.biz s.r.o. a její zbrusu novou webovou prezentaci najdete na adrese http://www.embt.biz/.

Konference RAD Studio 10.3 Rio & Sencha 2018

Embarcadero, Sencha a tým Embt.biz s.r.o. vás srdečně zvou na seminář:

28.11.2018 od 9:00 hodin, Městská knihovna v Praze, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1, ČR

Embarcadero_Logo_Black_Header_2016 1. Technická prezentace nové verze 10.3. produktů Embarcadero RAD Studio, Delphi a C++Builder.
   
sencha_mini 2. Úvod do produktů Sencha pro rychlejší vývoj podnikových webových aplikací v jazyce JavaScript.

 

Místo konání: velký sál Městské knihovny v Praze, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1, Česká republika
Datum: středa 28.11.2018, začátek prezentace v 9:00 hodin, registrace začne v 8:15 hodin.

 

➽ Registrační formulář najdete zde

Prosíme nezapomeňte po vyplnění formuláře kliknout na tlačítko registrace. Systém potvrdí úspěšné odeslání dat. Pokud ne, napište nám prosím na embt@embt.cz a my Vaši registraci do systému doplníme. Zhruba tři dny před konáním akce si Vám dovolíme zaslat připomínku.

 

1. Nová verze Embarcadero RAD Studio 10.3

Popis prezentace: nová verze vývojářských nástrojů Embarcadero s kódovým jménem Rio přináší mnoho nových vlastností integrovaného vývojového prostředí, které je nyní účinnější a nadále zvyšuje pohodlí používání. Rio významně obohacuje možnosti vývoje aplikací pro Windows 10 a Android, nabízí vylepšený RAD Server pro architektury mikroslužeb. Kromě mnoha další vlastností přináší i podporu normy C++17 pro 32bitové Windows a řadu nových vylepšení jazyka Delphi.

marco

Přednášející: Marco Cantù je expert na Delphi a v současné době pracuje jako produktový vedoucí pro RAD Studio u společnosti Embarcadero Technologies. Před tím pracoval jako školitel Delphi a konzultant společnosti Wintech Italia. Marco v předchozích letech napsal 20 knih o Delphi, naposledy "Object Pascal handbook" vydanou v roce 2015. Je též častým řečníkem na mnoha konferencích o Delphi na celém světě. Marco přijíždí do ČR přednášet již podruhé, naposledy zde byl v roce 2013.

 

2. Rychlejší vývoj podnikových webových aplikací v jazyce JavaScript s nástroji Sencha.

Popis prezentace: JavaScript, uživatelská rozhraní pro prezentaci hromadných dat, webové aplikace, progresívní prostředí, pohotově reagující aplikace, mobilní aplikace, vizualizace dat.

Sencha ExtJS je unikátní knihovna prvků v jazyce JavaScript nezávislá na použité technologii serverové části aplikace. Nově je knihovna k dispozici i ve volně dostupné variantě Community Edition. Sencha ExtJS poskytuje produktivní nástroje dovolující vývojářům:

 • Rychlý vývoj a zprovoznění webových, mobilních i stolních aplikací z jediného zdrojového kódu.
 • Vytvářet krásně vyhlížející a škálovatelné daty řízené aplikace, které se budou vyvíjet společně s webovými technologiemi.
 • Používat tu nejúplnější knihovnu komponent obsahující výkonné datové mřížky, kontingenční tabulky, kalendáře i nástroje pro vizualizaci dat.

Hlavní body prezentace

 • Čím jsou nástroje Sencha unikátní a co je nového ve verzi ExtJS 6.6.
 • Jak se ExtJS používá v moderním prostředí webových nástrojů.
 • Jak je možno využít komponenty ExtJS ve vašich aplikacích napsaných pomocí knihovny React.
 • Jaké báječné věci má Sencha v plánu dalšího vývoje.
 • Otázky a odpovědi.

olga

Přednášející: Olga Petrova je vývojář software s více než 15letou praxí vývoje podnikových a vědeckých aplikací. Pracovala s řadou webových technologií, jazykem JavaScript, jeho knihovnami a architekturami. Má zájem především o tvorbu aplikací pro vizualizaci dat a vývoj podnikových webových aplikací. Nyní je zaměstnancem společnosti Sencha na pozici obchodního a technického specialisty a komunitou je vnímána jako "javascript guru".

Kapacita sálu MK je téměř 400 osob. Přednáška začne v 9:00 hodin, registrace účastníků začne v 8:15 hodin. Přednášky budou v angličtině, zájemcům bude simultánně tlumočeny do češtiny. Během semináře se bude podávat malé občerstvení. Vstup je zdarma, podmínkou je však předchozí registrace na webu společnosti Embt.biz.

Účast na semináři si zajistíte včasným ➽ vyplněním registračního formuláře. Pokud by nastal nějaký problém s registračním formulářem, svou přihlášku můžete v havarijní situaci poslat e-mailem na adresu embt@embt.cz; do přihlášky, prosíme, uveďte alespoň jméno, příjmení, titul, požadavek na tlumočení, název a adresu zaměstnavatele, vaši pozici v zaměstnání, váš telefon a e-mail. Budeme však radši, když použijete registrační formulář online.

Prosíme, ➽ registrujte se ihned, pomůžete nám lépe odhadnout nároky na uspořádání prostor a objednávku občerstvení; za včasnou registraci vám děkujeme předem! Registrace online bude ukončena v pondělí 26.11.2018. I když se vám vyplněný formulář podaří odeslat i po tomto okamžiku, my sami již budeme mít seznamy uzavřeny a seminářové vizitky natištěny a nebudeme tím pádem moci přijetí přihlášky na seminář zaručit.

Jak se dostanete na Mariánské náměstí: metrem linky "A" do stanice Staroměstská, odtud jsou to již maximálně ➽ 3 minuty pěšky.

Parkování pro mimopražské: ➽ podzemní parkoviště na náměstí Jana Palacha je bezpečné a je prakticky stejně daleko od Městské knihovny jako stanice metra Staroměstská, ovšem platí se tu 50,- Kč za hodinu. Místo k bezplatnému zaparkování budete mimo placené parkoviště v okolí knihovny hledat marně. Lepší je asi využít ➽ parkovišť P+R na příjezdech do Prahy a do centra dojet městskou veřejnou dopravou. Mapu parkovišť a jejich aktuální obsazenost ➽ najdete i zde, podrobnosti o jednotlivých parkovištích ➽ jsou i na této adrese.

Tuto akci pořádáme ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze.

mkp

 

 

TISKOVÁ ZPRÁVA: Akvizice společnosti Whole Tomato
 
Embarcadero_Logo_Black_Header_2016sencha_mini
 

 SPOLEČNOST IDERA KUPUJE SPOLEČNOST WHOLE TOMATO; AKVIZICE POMŮŽE ZVÝŠIT PRODUKTIVITU VÝVOJÁŘŮ V JAZYCE C++.

 Přidání populárního nástroje C++ Visual Assist rozšíří možnosti nástrojů C++ společnosti Embarcadero.

 

Praha, 6. 8. 2018 - Idera, Inc., mateřská společnost několika globálních značek z oblasti produktivity software, oznámila akvizici společnosti Whole Tomato. Tato organizace dodává nástroj Visual Assist, jenž zvyšuje produktivitu vývojářů v jazyce C++ používajících nástroj MS Visual Studio. Whole Tomato se stane součástí obchodní skupiny vývojových nástrojů, kam patří i Embarcadero a Sencha.

Visual Assist je jedním z nejpopulárnějších přídavků pro zvyšování produktivity používaných uživateli nástroje MS Visual Studio. Jeho jedinečná nabídka slučuje mocné vlastnosti s intuitivním uživatelským prožitkem, a proto ji používají tisíce vývojářů C++ na celém světě.

 V průběhu posledních let společnost se Embarcadero trvale zaměřovala na nástroje C++ a komunitu vývojářů v tomto jazyce. Využila přitom úspěchu nástroje RAD Studio způsobeném především celosvětově širokým osvojováním nástroje Delphi. Proto bylo možno investovat do množství vylepšení produktů včetně přidání podpory normy C++17 do kompilátoru jazyka C++ nebo rozšiřování možností tvorby nativních aplikací v jazyce C++ s využitím komponentových knihoven VCL a FMX. Produkt Visual Assist nyní pomůže nadále rozšířit odbornost a tím i nabídku dalších nástrojů jazyka C++.

 "Visual Assist se podělí s dlouhou tradicí poskytování nástrojů jazyka C++, které jsou součástí produktů RAD Studio a C++Builder", řekl pan Atanas Popov, ředitel společnosti Embarcadero. "Visual Assist se nepřestane zaměřovat na živou komunitu vývojářů v nástroji Visual Studio a představí strhující plán dalšího vývoje. Plánujeme ovšem zároveň využít funkčnosti tohoto nástroje a znalostí jeho vývojářů též pro obohacení našich produktů RAD Studio a C++Builder."

 "Celý tým společnosti Whole Tomato Software je pyšný na svou dlouhou historii pomoci vývojářům nabídkou nástroje Visual Assist, jenž nabízí báječný uživatelský prožitek a mnoho vlastností pro vysokou produktivitu", řekl pan Jeff Straathof, prezident společnosti Whole Tomato Software. "Věřím, že zaměření společnosti Idera na vývojářské nástroje špičkové třídy skvěle pomůže vyvíjet produkt s potřebnou vášní a odhodláním."

 Embarcadero uvolňuje komunitní edice nástrojů C++Builder a Delphi dostupné zdarma.

 Společnost Embarcadero poskytující nástroje pro vysoce produktivní tvorbu aplikací nezávislých na operačním prostředí, oznámila dostupnost zdarma poskytovaných komunitních vydání svých produktů C++Builder a Delphi. Nástroje pro vývoj kvalitních aplikací jsou nyní snáze dostupné začínajícím vývojářům a ostatním zájemcům o zvládnutí nových dovedností.

 Nástroje jsou určeny pro vývojáře na volné noze, začínající firmy, studenty a neziskové organizace, které nemají roční obrat vyšší, než je ekvivalent částky USD $5000 (amerických dolarů). Komunitní vydání nástrojů jazyků C++ nebo Object Pascal jsou plnohodnotnými integrovanými vývojářskými prostředími (IDE) pro tvorbu aplikací pro systémy iOS, Android, Windows a macOS z jediného zdrojového programu. Obsahují editor kódu, mocné ladicí nástroje, zabudovaný přístup k populárním databázím s živými daty už ve fázi vývoje, podporou využívání Bluetooth a internetu věcí (IoT) a vizuální návrhář uživatelských rozhraní s podporou do posledního obrazového bodu přesných stylů na jednotlivých platformách.

 Zatímco komunitní vydání jiných IDE nabízejí obdobné licenční podmínky, žádné z nich nenabízí takový rozsah podpory jazyků a sadu vlastností, které nabízí Delphi a C++Builder. Oba nástroje zároveň dovolí nejen práci na projektech typu open source, ale v omezené míře i komerční použití vytvářených aplikací.

 Další výhody produktů s názvem "Community Edition" obsahují:

 • Nástroje jsou zdarma pro organizace, které nemají více než 5 vývojářů a jejich roční tržby nepřevýší ekvivalent $5000 v místní měně.
 • Integrované IDE poskytuje jediné prostředí pro návrh, kódování, ladění, testování a nasazování aplikací nezávislých na operačním systému a použitém zařízení do provozu.
 • Jediný zdrojový kód a vzorové uživatelské rozhraní, které je možno snadno přizpůsobit cílové platformě, ať již jde o Windows, macOS, iOS, Android nebo Linux; s jistotou vytvoří aplikace pro mnoho různých zařízení, navíc jejich vývoj proběhne rychleji a jejich údržba bude daleko snazší.
 • Integrovaný vizuální návrhář a stovky hotových komponent zrychlují tvorbu prototypů aplikací a jejich návrhu či rozložení ovládacích a zobrazovacích prvků i pro ty vývojáře, kteří doposud nemají mnoho vývojářských zkušeností.

Sotware si můžete stáhnout a zároveň získat další informace na těchto stránkách:

C++Builder Community Edition: https://www.embarcadero.com/products/cbuilder/starter;

Delphi Community Edition: https://www.embarcadero.com/products/delphi/starter.

 O společnosti Idera, Inc.

Idera, Inc. poskytuje nástroje B2B pro zvyšování produktivity, které technickým uživatelům umožní dokázat více s menším úsilím a rychleji. Značky společnosti Idera se dělí do tří skupin: databázové nástroje, vývojářské nástroje a nástroje pro správu testování. Její produkty používá komunita několika miliónů uživatelů na celém světě a více než 50 tisíc firem včetně největších firem v oboru zdravotnictví, finančnictví, maloobchod a velkoobchod i firmy technologické.

 O společnosti Whole Tomato

Whole Tomato Software poskytuje nástroje pro produktivní vývoj v jazycích C++ a C# včetně jednoho z nejpopulárnějších zásuvných modulů pro Microsoft Visual Studio s názvem Visual Assist. Tento nástroj vyplňuje mezeru v kódovacích vlastnostech Visual Studia a ze skvělého nástroje činí nástroj fenomenální; poskytuje bezkonkurenční funkčnost při navigaci, refaktoringu, tvorbě kódu, ladění a dalších činnostech.

 O společnosti Embarcadero

Embarcadero nabízí nástroje, které řeší problémy produktivity vývojářů aplikací. Produkty této společnosti umožňují uživatelům navrhovat, vytvářet a provozovat aplikace z jediného zdrojového kódu na mnoha platformách. Společenství více než tří miliónů uživatelů jazyků C++ a Delphi na celém světě se spoléhají na oceňované nástroje Embarcadero při tvorbě podnikových aplikací s vysokými nároky na rychlost zpracování a bezpečnost dat. Embarcadero je divizí společnosti Idera a je online na adrese www.embarcadero.com. V České republice a Slovenské republice je zastoupením společnosti Embarcadero technologies a Sencha společnost Embt.biz s.r.o. a její zbrusu novou webovou prezentaci najdete na adrese http://www.embt.biz/.

  

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.