Konference RAD Studio 10.3 Rio & Sencha 2018

Embarcadero, Sencha a tým Embt.biz s.r.o. vás srdečně zvou na seminář:

28.11.2018 od 9:00 hodin, Městská knihovna v Praze, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1, ČR

Embarcadero_Logo_Black_Header_2016 1. Technická prezentace nové verze 10.3. produktů Embarcadero RAD Studio, Delphi a C++Builder.
   
sencha_mini 2. Úvod do produktů Sencha pro rychlejší vývoj podnikových webových aplikací v jazyce JavaScript.

 

Místo konání: velký sál Městské knihovny v Praze, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1, Česká republika
Datum: středa 28.11.2018, začátek prezentace v 9:00 hodin, registrace začne v 8:15 hodin.

 

➽ Registrační formulář najdete zde

Prosíme nezapomeňte po vyplnění formuláře kliknout na tlačítko registrace. Systém potvrdí úspěšné odeslání dat. Pokud ne, napište nám prosím na embt@embt.cz a my Vaši registraci do systému doplníme. Zhruba tři dny před konáním akce si Vám dovolíme zaslat připomínku.

 

1. Nová verze Embarcadero RAD Studio 10.3

Popis prezentace: nová verze vývojářských nástrojů Embarcadero s kódovým jménem Rio přináší mnoho nových vlastností integrovaného vývojového prostředí, které je nyní účinnější a nadále zvyšuje pohodlí používání. Rio významně obohacuje možnosti vývoje aplikací pro Windows 10 a Android, nabízí vylepšený RAD Server pro architektury mikroslužeb. Kromě mnoha další vlastností přináší i podporu normy C++17 pro 32bitové Windows a řadu nových vylepšení jazyka Delphi.

marco

Přednášející: Marco Cantù je expert na Delphi a v současné době pracuje jako produktový vedoucí pro RAD Studio u společnosti Embarcadero Technologies. Před tím pracoval jako školitel Delphi a konzultant společnosti Wintech Italia. Marco v předchozích letech napsal 20 knih o Delphi, naposledy "Object Pascal handbook" vydanou v roce 2015. Je též častým řečníkem na mnoha konferencích o Delphi na celém světě. Marco přijíždí do ČR přednášet již podruhé, naposledy zde byl v roce 2013.

 

2. Rychlejší vývoj podnikových webových aplikací v jazyce JavaScript s nástroji Sencha.

Popis prezentace: JavaScript, uživatelská rozhraní pro prezentaci hromadných dat, webové aplikace, progresívní prostředí, pohotově reagující aplikace, mobilní aplikace, vizualizace dat.

Sencha ExtJS je unikátní knihovna prvků v jazyce JavaScript nezávislá na použité technologii serverové části aplikace. Nově je knihovna k dispozici i ve volně dostupné variantě Community Edition. Sencha ExtJS poskytuje produktivní nástroje dovolující vývojářům:

  • Rychlý vývoj a zprovoznění webových, mobilních i stolních aplikací z jediného zdrojového kódu.
  • Vytvářet krásně vyhlížející a škálovatelné daty řízené aplikace, které se budou vyvíjet společně s webovými technologiemi.
  • Používat tu nejúplnější knihovnu komponent obsahující výkonné datové mřížky, kontingenční tabulky, kalendáře i nástroje pro vizualizaci dat.

Hlavní body prezentace

  • Čím jsou nástroje Sencha unikátní a co je nového ve verzi ExtJS 6.6.
  • Jak se ExtJS používá v moderním prostředí webových nástrojů.
  • Jak je možno využít komponenty ExtJS ve vašich aplikacích napsaných pomocí knihovny React.
  • Jaké báječné věci má Sencha v plánu dalšího vývoje.
  • Otázky a odpovědi.

olga

Přednášející: Olga Petrova je vývojář software s více než 15letou praxí vývoje podnikových a vědeckých aplikací. Pracovala s řadou webových technologií, jazykem JavaScript, jeho knihovnami a architekturami. Má zájem především o tvorbu aplikací pro vizualizaci dat a vývoj podnikových webových aplikací. Nyní je zaměstnancem společnosti Sencha na pozici obchodního a technického specialisty a komunitou je vnímána jako "javascript guru".

Kapacita sálu MK je téměř 400 osob. Přednáška začne v 9:00 hodin, registrace účastníků začne v 8:15 hodin. Přednášky budou v angličtině, zájemcům bude simultánně tlumočeny do češtiny. Během semináře se bude podávat malé občerstvení. Vstup je zdarma, podmínkou je však předchozí registrace na webu společnosti Embt.biz.

Účast na semináři si zajistíte včasným ➽ vyplněním registračního formuláře. Pokud by nastal nějaký problém s registračním formulářem, svou přihlášku můžete v havarijní situaci poslat e-mailem na adresu embt@embt.cz; do přihlášky, prosíme, uveďte alespoň jméno, příjmení, titul, požadavek na tlumočení, název a adresu zaměstnavatele, vaši pozici v zaměstnání, váš telefon a e-mail. Budeme však radši, když použijete registrační formulář online.

Prosíme, ➽ registrujte se ihned, pomůžete nám lépe odhadnout nároky na uspořádání prostor a objednávku občerstvení; za včasnou registraci vám děkujeme předem! Registrace online bude ukončena v pondělí 26.11.2018. I když se vám vyplněný formulář podaří odeslat i po tomto okamžiku, my sami již budeme mít seznamy uzavřeny a seminářové vizitky natištěny a nebudeme tím pádem moci přijetí přihlášky na seminář zaručit.

Jak se dostanete na Mariánské náměstí: metrem linky "A" do stanice Staroměstská, odtud jsou to již maximálně ➽ 3 minuty pěšky.

Parkování pro mimopražské: ➽ podzemní parkoviště na náměstí Jana Palacha je bezpečné a je prakticky stejně daleko od Městské knihovny jako stanice metra Staroměstská, ovšem platí se tu 50,- Kč za hodinu. Místo k bezplatnému zaparkování budete mimo placené parkoviště v okolí knihovny hledat marně. Lepší je asi využít ➽ parkovišť P+R na příjezdech do Prahy a do centra dojet městskou veřejnou dopravou. Mapu parkovišť a jejich aktuální obsazenost ➽ najdete i zde, podrobnosti o jednotlivých parkovištích ➽ jsou i na této adrese.

Tuto akci pořádáme ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze.

mkp

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.